• açık ve net olarak güzel oynayan birisidir.
    http://www.youtube.com/watch?v=d79e18zfemg
  • 46 magazine'in temmuz/ağustos sayısında yeni imajı ile arz-ı endam eden güzel oyuncu.

kendisini elveda rumeli'deki nevreste karakteri ile tanıyan şahsıma ilk anda şok etkisi yaratsa da çok yakıştığını söyleyebilirim. fan sayfalarında sarışın olmasını merakla bekleyen hayat bilgisi hayranlarının gözü aydın.

"aklım, fikrim, gönlüm, bedenim, neredeyse orada duruyorum... ya da o zamanın haline, vaktine nereden bakıyorsam oradayım... değiştikçe değişiyor ya da değişmesini istiyorum. değişimi severim. getireceği yenilikleri merakla gözlemlerim."

yeni imajı
  • ekürisi gökçe bahadır ne kadar parladıysa bu arkadaş da o kadar cortladı, sanki gökçe bahadır'ın parlaması için diyeti bu arkadaş ödedi çok enteresan. kendisiyle aynı dershaneye giderdik güzelliğine hayran kalırdık her gördüğümüzde , şimdiki halini görünce de ne yalan söyleyeyim üzüldüm nereden nereye , umarım iyidir.
  • elveda rumeli'de caner özyurtlu ile harika bi ikili oluşturan oyuncu.
    nevreste rolünde oyunculuğuyla göz doldurmaktadır.
  • kim olduğunu hiç hatırlamadan 2 yıl önce kaş'ta deja vu'da birkaç gün üstüste muhabbet ettiği kimse. lakin ben anlamamıştım da kim olduğunu cidden kız da bir kere ağzını açıp bir şey dememişti. hatta en iyi konuşmalar yabancılarla yapılanlar * mottosundan çıkarsak ciddi bir dertleşme içine bile girmiştik. oyunculuk kısmını hala bilemem ama kesinlikle düzgün biri diyebilirim.
  • yazin kelebekler vadisinde gorunebilmektedir, meraklilarina duyrulur.
  • gulu$u cok $ukella olan yorungeye oturmu$ bir ya$am birimi
  • sürekli modada ve tek büfede gordugum tatlı şahsiyet.
  • turkucu olan ipek erdem kisisi 1985 yazinin mavi kapakli bravo dergisine verdigi fotograflarla ergenlesme surecimde hatri sayilir bir katkinin sahibi olmus, zamanin eglenceli gazetesi tanin da sayfalarinda uzun sure yer bulmustur kendine. aslen samsunlu ve hemsirelik okumus sanatcimiz, daha sonra turkuculuk meslegine atilarak verdigi ustsuz fotograflarla sanatini icra etmeye calismis ve daha yeni tomurcuklanan bunyelerimizin olumlu tepkisiyle karsilasmistir. daha sonra bodrumda kendini koyun tuccari olarak tanitan polisle bir takim pazarliga girisdigi icin basina is actigi vs. gibi haberler yayinlanmis ve yeni parlamaya baslayan yildizi erken sonmeye yuz tutmustur. 6-7 yil sonra muhitimizi sallandiran turk popu hadisesinin patlamasinin ardindan tekrar kaset yaparak ve ustsuz resimleriyle mutevazi bir comeback gerceklestirmis, hatta donemin revacta programi mega turnikede bile sokun etmistir. kendisinden ne yazik ki o zamandan sonra bir daha haber alma firsatimiz olmamistir. taa ki gectigimiz haftalarda kurucesmede bir taverna tabelasinda adini gorene kadar... ne yazik ki bu mekanda programi kisa surmus bir gece oraya ugrayip eski gunleri yaad etmemize firsat taninmamistir.
  • hayat bilgisi dizisinde gamze rolündeki güzel kız. yerli dizilerin oyuncuları arasındaki en güzel sarışın* hatun.
hesabın var mı? giriş yap