şükela:  tümü | bugün
 • genclik kitaplari yazan aydin ve hanim hanimcik bir hatun.."bir piriltidir ya$amak","bu hayat sizin","ya$ 17","bir genc kizin gizli defteri 1,2,3,.." leri yazan ki$i..genelde 13-15 ya$ ergenler pek bi rabet ederler bu kitaplara..cunku kitaplarinin cogu her ergenin hayallerini kurdugu ideal gencligin izlerini ta$imaktadir..ben kitaplarini fazla sevmem cunku cok fazla iyimser diyorum..biraz realist olmak lazim..hic bi genclik donemi onun kitaplarindaki kadar abarti iyi gecemez yani.. (bkz: yok boyle bisii)
 • buyuklerine saygili terbiyeli genc beyler ile erkeklerle iliskilerinde sinirini koruyan edepli ve de hamarat genc hanimlardan mutevellit bir dunya yaratip bunu sunan yazar..ortaokul lise ogrencilerine ogretmenleriniz zoruyla okutulan kitaplari vardir.baska bir nedenle okuyanini gormedim
 • bence katien hiç bi ergene okutulmaması, tanıtılmaması gereken kendini yazar kısmısından sanan bir hatun...
 • bana kazandirdigi tek sey lukus bir restaurantta hangi kasik ile ne yenir hangi bicagi arkadasina saplarsan daha cok cani yanar gibi adab-i muaseret kurallaridir gerisi hicbir ise yaramaz.
 • ''gencligi iyi gecmemis heralde,kendi kendine hayaller kurup,kitaplariyla damitiyor''..turunde dusunceleri kapilamamiza ortam hazirlamis yazar..
 • kitaplarında tek bir arıza tipe rastlamanın mümkün olmadığı insan
 • salak gençlerin zevkle okuyabilicee iğrenç kitapların yazarı.
  normal gençlerin herhangi bi sayfayı açıp kahkahalarla gülebilicee kitaplardır bunlar aynı zamanda.
  karakterler saf ve maldır. ayriyeten bunun da üstünde, bir genç kızın günlüğündeki hatun aynı zamanda şişman ve sivilceli idi. okurdan bu iğrenç karaktere sempati duyması beklenir, genç diye.
 • bu yazarin kitaplarindaki gencler , suru halinde oraya buraya gider, takilirlardi, ancak esas kizin bi kankasi olurdu ki bununla iliskisi bambaskaydi. bir genc kizin gizli defterindeki kahramanimiz sisko serra'nin kankasi olan adini hatirlayamadigim hatun inadina guzeldi, partilerde oglanlari gotururdu, serra bunalima girerdi. keza yazliktaki kuzeni de kashardi, serra yine üzülür, bacagimda tuy var oramda bilmem ne var diye kasilir kalirdi. bi de bunlara okuyup benimseyen gençlik vardi benim çevremde, sivilceleri cikarsa bunalima girerlerdi.okuyup okuyup sinirlenirdim ben de. cok bosh kitaplari vardi teyzemizin coook...
 • "lütfen beni anla" yada "anne lütfen beni anla" diye bi kitabı daha vardıki 16 sayfa manzume tripli bişiyle başlar bu kitap.cok kötüdür,çok komiktir,adama yazık dedirtir.okumak ilginç olabilir,ben anca şiir kısmını okuyacak kadar dayanabilmiştim ama daha sabırlı bi arkadaş bayagı eglenecektir okurken,eminim.
 • ortaokul çağlarındayken biz, kitapları elden ele dolaşır, arkadaşlarla değişilerek okunurdu. o yaşlarda kitaplarını yarıda bırakmayıp sonuna kadar okuduğum için belki karamsar hissetmiyorum bugün kendimi. hatta yıllardır kitaplarıyla alakam olmamasına karşın kendisine olumsuz düşünceler beslemek gibi zaman kaybı yaratan işlerle de oyalamıyorum kendimi.