şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kendisi gençler ve masterler vücut geliştirme ve fitnes dünya şampiyonası’nda genç kadınlar kategorisinde dünya şampiyonu olmus hayvani kaslara ve guzel bir surata sahip kizimiz.

asagida instagram linkini veriyorum. helal olsun valla, resmen miras degil alin teri. oyle omuzlar kollar bende olsa acayip hatun kaldirirdim. kendisine pek yakismamis bence.

instagram
  • hayran olunası bir disiplin. hayranıyım...
  • öte güzel, dünya dışı bir zerafete sahip, tartışmaya yer bırakmayacak bir güç & karizmanın sahibi ve bu ülkeye birkaç on gömlek birden üstün tanrıçadır.

şu sıralar tıpkı 2015 ve 2017'de olduğu gibi bayrağımızı dalgalandırıp göğsümüzü kabartmak üzere las vegas'ta wbff world 2018'de yarışmaya hazırlanmaktadır.
  • "2017 wbff diva fitness pro world 1"

normalde takip etmem bu yarışmaları ama yaklaşık 1.5 senedir kendisini hayranlıkla takip ediyorum. bazı sebeplerden dolayı henüz alışkanlık, yaşam tarzı olarak oturtabilmiş değilim sporu hayatıma ama yapmaya çalışıyorum.
    bu görüntüye ulaşmak değil niyetim, kaldı ki yapamam da ama hem kadın, hem erkek olarak bakıp örnek alınacak birisi. özellikle kadın olarak bu sporla uğraşıp, sponsor ve bunun gibi konularda sorunlarla karşılaştığı halde tepeyi görmüş. çoğu kişinin genel düşüncesi kaslı kadın mı olur, erkeksi şeklinde. herkesin fikri kendine ama bu kadınlara saygı duymak zorundasınız.
    kadın saf irade ve motivasyon kaynağı. disiplini mükemmel. level aynı değil evet, fakat koyduğu videoları izliyorum mesela, o da acı çekiyor beyler hanımlar. zorluyor, yüzündeki ifadeyi görüyorsun. yapılan yorumlara, iletilen iyi dileklere de elinden geldiğince cevap verecek kadar mütevazi ve bulunduğu yeri sindirmiş. ayşe arman'la da bir röportajı vardı yanlış hatırlamıyorsam.
    başarılarının devamı gelecektir şüphem yok, şansa da ihtiyacı yok. yolu çoook, çok açık olsun.