• peeling için kullanılan bütün ürünleri rafa kaldırtan mekanik peeling sağlayan kese. tercih olarak banyonun sonunda gözenekler açılmışken üzerine biraz yüz temizleme jeli dökülüp kullanılabilir. siyah noktalara ve renk eşitsizliklerine ilk kullanımdan itibaren gözle görülebilir şekilde etki ediyor.

edit: temizleme jelini unutmuşum.
  • dermapeel ipek yüz kesesi tüm peeling zımbırtılarından daha verimli olan bir cilt temizleme alet edevatıdır. fiyatının en fazla 10tl’dir.
  • çok kullanışlı bir ürün. ilk defa geçen hafta gratis'ten dermapeel isimli ipek yüz kesesi aldım ve üşendiğimden anca dün denedim. yüzümü yumuşacık yaptı. gerçekten çok memnun kaldım. sivilce problemim çok şükür ergenken de olmadı ve o konuda etkisi üzerine yorum yapamam ama internette okuduğum kadarıyla sivilceleri olanlara da ipek yüz kesesini öneriyorlarmış. yalnız sivilce üzerine yumuşak da olsa kese yapmak tahriş etmez mi bilemedim. bana pek mantıklı gelmedi. sivilceniz varsa doktora sorup da deneyin siz yine de. sonra daha beter olmasın.

onun dışında cilt tonunuzda eşitsizlik varsa onu da dengeliyormuş. benim asıl alma sebebim lazer yapan kadının kalan sarımsı tüyleri de döker demesiydi. sonrasında da bir arkadaşım cildi pürüzsüz yapıyor, çok güzel bir ürün dedi. onlardan etkilenip aldım. benim gibi maske gibi şeylerle uğraşmaya üşenen biriyseniz hem de kimyasal bir şey de içinde olmadığından kullanabilirsiniz. cildim hassas olmasına rağmen hafif hafif yaptım ve bir sorun yaşamadım. aksine dediğim gibi yumuşacık oldu yüzüm. kesinlikle tavsiye ederim. yalnız keseledikten sonra yüzümüze krem sürmek gerekir mi? bir de yağlı olmayan cilt tipinde kaç günde bir uygulamak doğrudur bilemedim. bilen varsa cevaplayabilir.
hesabın var mı? giriş yap