şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
554 entry daha
 • binlerce android telefon arasından sadece bir tanesinin instagram storylerine olan uyumsuzluğundan yola çıkarak nerede ise kanaat önderi ilan edilen telefon.

  mallığın da bir sınırı olması gerektiğini düşünüyorum. sırf bir telefonu övmek için saçma sapan argümanlara başvurmamalı insan.

  başvuruyorsa da sadece her bir haltı belli standartlar içerisinde olan 3-5 cihaz için çıkartılmış olan buna rağmen orası burası bozulur diye her boku engellenen , duvar kağıdı değişitirme haricinde kişilselleştirilemeyen işletim sistemini kullanan bir telefon ile, zibilyon tane üretici tarafından saf hali kurcalanıp telefonlarında kullanılan işletim sistemine bok atmak ve instagram hatası yüzünden bütün android telefonlarda bu hatalar var demek fanboyluktan idrak yeteneklerinin kaybıdır.

  yazılım hatası demişken, siz bir telefonun bir modelinde olan instagram story hatasını bırakın da; asıl bir elin parmaklarını geçmeyen telefon modeli için çıkartılan işletim sisteminde ki güvenlik açıkları dolayısı ile piyasaya saçılan fotoğrafları göz önüne getirin (bkz: the fappening) kim bilir sırf ünlü olmadığı için göz önünde olmayan kaç kişinin fotoğrafları porno sitelerde insanların önüne amatör diye sunuluyor.

  ama instagram storyleri 144p demi.
 • gereksiz bir pahalılığa sahip olan telefon. bu kadar kolay olmamalı şak diye onca parayı el kadar bir aygıta vermek. sokakta aç bir insanı, kediyi doyurun desek çıkarıp on lira vermeyecek insanlar pahalı pahalı telefonlar için çılgın atıyor ve hemen satın alıyor. bu israftan başka bir şey değil. üreten değil tüketen olmanın zararlarına örnek olabilir hatta.
 • az önce yeni arayüze domainimin mailini tanımladığım akıllı telefon. yapamayanlar için belki yardımı olur. youtube
 • neredeyse her uygulama ios için çıkıyorken ve ios'tan sonra android'e port edilirken. bu uygulamaların güncellemeleri, yeni arayüzleri önce ios için çıkıyorken ve aylar sonra androide geliyorken. mobil oyunlarınsa bir çoğu sadece ios için çıkıyorken androide hiç gelmiyorken ve playstore çöp dolu iken verilen bir instagram story'si örneğini cımbızla çeken mal yazarların bok attıgı telefon.

  mallıgın da bir sınırı olmalı değil mi?
 • kullanmış olduğum xiaomi marka android telefon 759393mp kamerasına ve dxomark testinden aldığı onca yüksek puana rağmen yazılım uyumsuzluğu sebebiyle ınstagrama 144p kalitede storyler attığı için almayı düşündüğüm telefon.

  evet kağıt üstünde özellikleri süper 748483 mb ram 738393mp kamera 463893 ghz işlemci var ama ben sıradan bir kullanicitim matbaadan çıktı almiyorum. çektiğim fotoğraflar sosyal medya için ve bu sictigim android'in çoğu telefonunun ınstagram ile uyumsuzluğu var storyler çöp gibi çıkıyor. ya da şöyle söyleyeyim ınstagram iosa göre optimize edildiği için bu cihazlarda güzel çıkmıyor. kalitesi iyi olan modellerde de çözünürlük sapıtıyor sağı solu kesilmiş gibi cikiyor.

  kısacası bok atacaksaniz ülkedeki vergi sistemine ve alım gücüne bok atın. zira adamlar piyasa standardını belirliyor. uygulamaların hepsi ios için çıkıyor ve android'e sonradan port ediliyor. facebook'un yeni arayüzü aylar sonra geldi mesela android'e. pinterestin ios ve android uygulamalari arasında fark var vs vs.
4 entry daha