şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • mobil doyuma ulaştı. her yıl sapık gibi beklemenize gerek yok artık. 6s den itibaren mevzu bitti.
  • çin versiyonun tasarımı sanki daha iyi dedirten, iphone modeli.
    tasarım hastası steve jobs , an itibariyle mezarında ters dönmeyi bıraktı, taklalar atıyor.
  • lan sene olmuş 2019 hala telefonda tasarım diyorsunuz. lan alın kullanın işte çocukmusunuz ya oyuncak mı lan bu. yok iphone 6-7-8-9-10
    lan daha ne kadar gelişecek ülkenin yarısında telefon çekmiyo arkadaş adam gibi.
    ben 7 plus kullanıyorum hala yavaşlamadı eskisi gibi değil. hemen yavaşlamıyo da. gidip ne değiştiricem hepsi aynı.

yavaş mı hızlı mı
    gerisi hikaye kullanın değiştirmeyin işte telefonunuzu
  • teknololi üreten değil , teknoloji tüketen bir şirket haline dönüşmüş apple. bugun xiomi 9t avangard bir telefondur , veya huawei p30 pro yine apple karşısında avangard bir model olarak duruyor. samsung s10 da hakeza öyle, bari çentiğe bir hal yapsaydınız .
  • bugüne kadar beni en az heyecanlandıran iphone modeli olmuştur.3 tane kamera koymaktan başka bir yeniliği yok
  • ceo’su karı azaltmamak için kasayı değiştirmiyor ama tüketici aynı tasarımı görmekten sıkıldı.
  • kimilerine göre iphone’un çöküşünü başlatacakmış. ya arkadaş biraz şu sınırlarınızın dışına bakmayı öğrenin lan.
  • telefon sektöründe yeterlilik 6s ile geldi bence. ondan sonrası tamamen şov üzerine dayalı. 6s den sonra her telefon aynı gibi sadece kameralar iyileşiyor, işlemci güçlendiriliyor vs vs. çok çok enteresan bir inovasyon olup yeni bir devir açılmadığı sürece almaya gerek yok diye düşünüyorum. hele de bu vergilerle

edit: 5s kullanıcısıyım ve memnunum bir sıkıntım yok.