şükela:  tümü | bugün
1038 entry daha
  • 27 kasım cuma günü itibari ile ön satışa çıkartılmış telefon. turkcell online pazar dan ön siparişimi gerçekleştirdim. 4 aralık cuma günü itibari ile gönderim planlanıyormuş.
  • bakmayın burada çok pahalı diye ağlayanlara.3 ay sonra herkesin elinde görürsünüz.seve seve sklmeyi seviyor bu millet.
  • iphone 13'ün eski versiyonudur
  • komik be.

en üst depolama seçeneği ile 12 pro max seçip kulaklık ve şarj adaptörü olmadığını görünce vazgeçtiğim.. şaka şaka.

bilmiyorum başka kimsede var mı ama bende bir hastalık var. bu tarz seçenekli satışı olan eşyaların, arabaların sitelerine girip uçuk kaçık ne varsa fiyatı pahalılaştıran seçip total rakama bakma gibi bir şey.

bunda da öyle yaptım. 20 bin, ama kulaklık ve adaptör yok. ne bu şimdi..
  • telefon ön siparişe açıldı ama güç adaptörü hala ülkeye gelmemiş, lol. satın alırsanız mecbur eski veya farklı markanın adaptörünü kullanmak zorundasınız.
  • apple fanboylarının kulaklık ve şarj aleti verilmemesini bir şekilde savunduğu model.
    savunmaları ise çok ilginç;

-kulaklık ve şarj aleti olsaydı daha pahalı olacaktı ürün. apple bizi düşündüğü için böyle yaptı.

en bilindik türk apple kanalı olan iphonedo bile aynı şekilde savunuyor.

hahahaha. bu kaçıncı seviyedir ya?
  • hala pro max yok. bu konuda bilgi edinip haber yapacak doğru düzgün bir donanım haber sitesi yok. iphone 7 kullanıyorum arıza veriyor her an faaliyetine son verebilir.
    geleceksen gel artık pro max! hadi be annem hadi be gülüm...
  • iphone 5s'in efsane kasasına dönmüş telefon. benim 5s yerlerde süründü kaç metrelerden düştü hala yaşıyor. eğer iphone 12'de aynı dayanıklılıkta olacaksa tercih edilebilir. daha da dayanıklı çelik kasa olduğu söyleniyor. benim en çok dikkatimi çeken bu geriye dönüş oldu.

mevcut fiyatlarla türkiye için pek mantıklı durmuyor. kamera testlerini de beklemek gerekiyor. medya ve sosyal medya sektöründe iş yapan birisi için pro modeli tercih edilebilir. yakında kullanıldığı işleri görmeye başlarız.
  • diğer ülkelerde olduğu gibi öncelikle iphone 12 ve iphone 12 pro ön satışa çıkmış bizde de.
    iphone 12 pro max ne zaman ön satışa çıkabilir, bi’ bilen suser var mıdır?
    edit: beklemekten solduğum yeni iphone serisi
  • türkiyede satışa açılmış ama 20w güç adaptörünün satışı yok. tamam içine koymadın ayrı alalım da adaptör yok nasıl şarj edecez sayın apple? illa 520 lira verip 30w macbook adaptörü mü alak?
12 entry daha