şükela:  tümü | bugün
  • 13 uğursuzdur. binalarında 13. kat bile yoktur bazı ülkelerde.o yüzden ucuz zannımca:)
  • bunlar vergisiz fiyatlar sanırım. heyecan yapmayın yani.
  • vergi yoooook.
  • sene olmuş 2021, onun da yarısı geçmiş.

ekşisözlük'te insanlar hala amerika fiyatlarını güncel kurdan hesaplayıp, ucuz/pahalı muhabbeti yapıyorlar.

tanım: halihazırdaki fiyatların ucuz diye lanse edilmesidir.
  • ayrıca iphone mini nedir aq ya
  • yine yaptılar yapacaklarını. bu sene bir boy büyük telefon almak istedim malum artık telefon ekranları küçük geliyor, ulan normal iphone 12 9.999 tl pro max 16.999 arada 7 bin lira fark var. sikerler dedim gittim yeni ipad pro aldım 8500’e. diyeceksiniz ne alaka. arkadaş ekranı büyük diye bi telefona 17 bin vereceğime ipad alırım yapacağım işi ipad’den yaparım telefondan sadece konuşurum dedim o şekilde idare ederim. ama allah kahretmesin bu sefer ipad alınca iphone’um iyice küçük gelmesin mi? parmaklarım yazı bile yazamamaya başladı. sanki 3 senedir kullandığım telefon sihirli bir şekilde küçüldü. öyle olunca dedim yok telefonu da kesin büyütmek lazım.

iphone 13 ucuz olması başlığını görünce dedim aha belki 13 alırım ulan pro max yine en ucuzu 1150 dolar yine tahminen 17 bine kitleyecekler bize. büyüüüüük telefooooon isttiiiiiyorumm amkkkk şunu az ucuz yapın lannnn.

not: android ezikleri öndrööd öl öhöhöö demesin.
  • yabancılara göre öyledir tabii, ister yurt dışında ister türkiye'de almak istesinler. iphone dünya üzerinde sayılı milletlere pahalıdır, bunlardan biri de türk milleti ne yazık ki.
  • devlet: o ney gardeş bana da vir.
    vergistan'da sıradan bir gün
hesabın var mı? giriş yap