• gerçekten çok merak ediyorum, ne iş yapıyorsunuz, ne kadar bütçe ayırıyorsunuz, nasıl bir hayatınız var da şak bir telefona 50 bin verebiliyorsunuz. telefon güzel, telefonu tartışmıyorum ama gerçekten ülke şartlarında pahalı.
  • geçen sene 13 pro max almasam ben de alırdım. hem de maaşımın daha düşük bir yüzdesi ile.

yazılımspor
  • bence çok da ahım şahım bir meslekleri yok bazısının, yatırım amaçlı alıyorlar. kasımda aralıkta bilemedin ocak ayında telefonun fiyatı 60 bin olacak. haa altına yatırım yerine telefona yatırıyor ki sosyal medyayı kullanıp alo da diyebilsin - altın henüz bunlara imkân tanımıyor. :)
  • köydeki tarlayı sattım zaten değerleneceği yok bende apple alayım da hem yatırım olsun hem kullanırım hem de depderin mor rengiyle fındık kırarım diye
  • tüh be şirket pro ya pro max vermiyor. ayıp ya , hava atamıyoruz.
  • bu arada yurtdışı sanırım 30bine falan geliyor.
  • ceo.
    ülkede her 5-10 kişiden biri ceo zaten.
  • ocak ayında yurt dışında almayı düşündüğüm telefon. türkiye'deki mesleğimi siktir edin, onun parası yetmiyor ama komi olarak da alabilirim yurt dışında.
  • (bkz: parazit)
  • ben 17 pro max için şimdiden birikim yapmaya başladım. planlı bir birikim yapıp maaş bağımsız alınabilir.

hale bak, telefon almak için kaç takla atar olduk :d
hesabın var mı? giriş yap