• yaklaşık 8 senedir piyasada olan, şarjlı kılıf.
    apple yapınca devrim oluyor sanırım.

edit: bir halta yarayalım: (bkz: larende anadolu lisesine kitap topluyoruz)

okunmuş kitaplar evde tozlu halde yer kaplayacağına, sizin için değeri olmayanları gönderiverin bakayım.
  • fazlasıyla yenilikçi. galiba apple icat etti. hemen attım sepete.
  • iphone çıktı, öbür gün bu çıktı piyasaya. kaç yıldır zaten piyasada var olan birşey. devrimsel bir icat diyeceksiniz nerdeyse ya.
  • aslinda telefonun tasarimini yapmis firma icin, sonradan bu tür seyleri bizzat cikarmak, nasil bir eziklik hissi olusturuyor cok merak merak ediyorum.

yok söyle tasarladik, yok böyle devrim yaptik, arada bir o cakma tasarimlari ile ive de cikmiyor mu meydana, hastasiyim. belirli bir hacime sahip telefon tasarla, fakat eldeki pil teknolojisi ile tasarlaidigin telefona belli bir hacim, belli bir ölcü belirle. sonra buna milyon tane firma hazir üretmisken, bir de sen ek güc kaynagi iceren kilif cikart, peh.
  • apple'ın ve tapıcılarının internet explorer'dan farksız olduğunu göstermiştir. bizim senelerdir bildiğimiz, kullandığımız hatta sıkılıp unuttuğumuz şeylere devrim falan diyorlar yazık lan.
  • incase ve benzer firmalarin yillardir cikardigi urunun daha rezil tasarimli apple versiyonudur.
  • lenin , stalin , marx bu devrimi görse sosyalizmden vaz geçer tövbe edip müslüman olurdu.

yıllardır apple kullanan birisi olarak, son 1 senedir beni samsung yedek pile mahkum ettiği için böyle şeylere gülüyorum. şu var ki, samsung kullansam yine aynı sorunum olacaktı orası ayrı. ama yine de bir boku da kabul edin arkadaş ya, deyin ki bizim telefon iyi güzel ama pili 8 saat gidiyor. insanlar en azından önlemini alsın.

tanım: amerika'yı apple'ın keşfetmesi.
  • bu sefer apple çinlilerden kopyalamış sanki.
  • tablet gibi bir apple çığır açımı.

(bkz: yersen)
hesabın var mı? giriş yap