şükela:  tümü | bugün
1729 entry daha
  • benim kullanımıma yansıyan güzelliklerin başında hoparlör geliyor. 6s'teki hoparlör feci, rezaletti. şimdi hem harika, hem de stereo, yani 2 hoparlör var. 2. hoparlörün sesi telefonda konuşurken kullandığınız hoparlörün oradan geliyor. birden fazla amaca hizmet eden süper bir hoparlör koyup, konuşma için de aynısını kullanıyor olabilirler.

fotoğraf, özellikle gece çekim kalitesi inanılmaz artmış, iyi olmuş.

home button değişikliği bence iyi olmuş, çok bozulan bir şeydi. düğmeye bastığınızdaki titreme hissi garip bi keyif veriyor.

pili daha iyi gidiyor, hepi topu 2 gündür kullanıyorum ama şu ana kadar gayet iyi. hep böyle kal!

benim günlük kullanımıma yansıyan bir hızlanma var ama telefon almaya değecek bir şey değil, işlemciyi zorlayacak uygulamaları kullananlar daha iyi yorumlarlar.

su geçirmezlik 6s'te de vardı, youtube videolarını görebilirsiniz, daha da geliştirilmiş, süper, olması gereken bir şey, yıl olmuş 2016.

bütçeniz müsaitse bile 6s sahibiyseniz almanız kesinlikle gerekmez, alırsanız zevke girer. bütçeniz müsait olduğu halde bir hata yapıp da android tercih ettiyseniz hatadan dönmeniz için güzel bir fırsat.
788 entry daha