şükela:  tümü | bugün
  • biri en son model ama pahalı, diğeri nispeten daha ucuz ve çok da bir fark yok aralarında... hangisi alınmalı? hangisini almaya değmez? yüzümü tanıyacak diye 1000-1500 fazla vermeye değer mi?
  • (bkz: iphone se)
  • ikisi de en son modeldir. iphone kullanıcılarının bilgisizliği beni iphone'dan git gide soğutmaya başladı.
  • bir versus.

bence 1 yıl daha bekle 500 dolar daha ekle iphone xı al kardeş.

son olarak iyi forumlar.
  • kullananlar iphone 8 plus'ın kamerasının efsane olduğunu söylüyor.
  • hala bir 5s kullanıcısıyım. 3 yıldır gık etmedi telefon hala da canavar gibi. daha öncesinde sony xperia neo v kullanırdım 2. yılını dolduramadan mala bağlamıştı. 5s veya 5se tamamdır benim için. hatta bu kasa revize edilip tekrar üretilecekmiş, heyecanlandım.. yolda bol müzik dinleyen adam olduğumdan, öyle kazulet gibi telefonu çıkar spotify karıştır falan bana zaten gelmiyor. tek elle hükmedebilmek de cabası. dış kasası kılıfsız kullanılmış bir telefona göre çok temiz kaldı, ancak arka yüzeyde yer yer parlaklıklar oluşmaya başladı, benim gibi takıntılı bir tip için sorun teşkil ediyor tabi. güzel, şık bir kılıf bulup devam edeceğim. bu arada 5s 3. yılını doldurdu aralık 2017'de. hala taşş taşş..
    ne demiş yazar;"az tüketin hayvanoğlu hayvanlar, medenileşememiş yaratıklar!" oyşhh.

bu da hem android, hem de apple fanhuman'larına bir diss olsun...