şükela:  tümü | bugün
  • görsel
    görüşmedeyken bir arama geldiğinde insanı türlü varoluşsal sorgularla başbaşa bırakan, bilmece gibi arayüz. hiçbir zaman yapmak istediğim şeyi yaptıramadım telefona. oturup bu arayüzün geliştiricileriyle biraz sohbet etmek, sıkıntılarını dinleyip onları daha yakından tanımak isterdim.

edit: apple ui designerlarla sohbet fikrimden vazgeçtim. muhtemelen kendileri bu kadar ölümüne savunamazdı bu boku. velhasıl ikinci çağrıyı voice mail butonuyla telesekretere göndererek meşgule atabileceğimiz ve power butonuna iki kez basarak çağrıyı meşgule alabileceğimiz bilgilerini bilmeceye ekledim. çözecek olan faydalansın.
  • beni geren arayüzdür.
  • sus kafir!
    stabil bi kere!
    dinimiz amin!
    şahane bir arayüzdür.
  • gerçekten rezalettir. ne yapacağıma karar verene kadar arayan kişi de konuştuğum kişi de kapatmış oluyor.

ekleme: arkadaşlar tuşların ne işe yaradığını anlamadığımızı mı sanıyorsunuz? o anda önemli bir şey konuşurken gelen aramanın kimden olduğuna mı bakayım tuşların ne işe yaradığını mı çözeyim bir yandan karşımdakine laf mı yetiştireyim? kimse tarafından aranmayan asosyaller “nesini anlamadınız” diye ahkam kesiyor.

kullanıcı deneyimi kötü bir arayüzdür. iphone’u kötülemiyorum sakin olun. ben de iphone seviyorum.
  • sözde ios özde androidci beyanı
  • dedelerin zoruna gitmiş.
  • muhtemelen herkesin şikayetçi olduğu ancak dile getirmenin kimsenin aklına gelmediği sıkıntı
  • “mevcut görüşmemi sonlandırmadan aramayı reddetmek neden mümkün değil” diye sorulan ve neticesinde bok atılan arayüz. send voicemail o işe yarıyor halbuki...
  • bizene amk
  • iq seviyesi 100 puanın altında olanlar için rezalet olarak nitelendirilen durumdur.