şükela:  tümü | bugün
  • kuşkusuz 199 dolara satılacak bir güncellemeyle giderilecek apple ezikliği:

https://www.youtube.com/watch?v=nyot6i0mjdg

olay artı tuşundaki animasyonun gecikmesinden kaynaklanıyor gibi görünüyor. yavaaaş yavaaaş yazınca sıkıntı olmuyormuş. ahahaha yemin ederim 5 dakikadır kıkır kıkır gülüyorum şu ezikliğe.

"yeeaa apple çok hızlı yeeaa android öyle diil yeeaa" diye ağzını yaya yaya apple övenler, artı tuşundaki animasyonun gecikmesini de över mi? över valla. "yeeaa bi defa tasarım özelliği o tamam mı yeeaa" sşflhkdf.

hadi bunu da savunun ulan apple köleleri!

not: savunmak isteyen ama elle tutulur bir şey bulamayan başlamış küfür etmeye, hakaret etmeye, troll demeye falan... kafa yok tabii, al kendin dene lan dürzü.
  • herhalde hesap makinesini mülakata gelen bir tipe yaptırdılar ve koydular diye düşündüğüm bug. ulan hesap makinesini nasıl bozabildiniz lan. türkiye'nin en dandik üniversitesinde aşağı yukarı herkesin yapabileceği programlama 1, 4. hafta ödevi falan olur bu hesap makinesi olayı. lan hesap makinesi kodunu niye kurcaladınız?
  • videoyu çekenin kafasını sikeyim. dokunmatik kullanmayı beceremediği ne kadar belli.

mal resmen. atıyorum 1'e basıyor +'ya basıp beyaz bir şekilde aktif hele getirip sonra 2'ye basması gerek sonra tekrar +'yı beyaz şekilde aktif hale getirip 3'e basması gerek.

aklı sıra iphone'da bir kalitesizlik bulduğunu sanan sike sürülecek aklı olmayan bir insanın gereksiz videosu.
  • (bkz: bug)
  • tamam +'yi beyaz şekilde aktif hâle getirmeli kullanan kişi de, neden böyle olmalı? neden kullanıcıdan girdi almak yerine animasyonu bitirmeyi birincil öncelik haline getirmiş apple? kullanıcı bir tuşa basmiyorsa animasyonu bitir, yok tuşa basiyorsa bir kesme gönder ve kullanıcının istediğini yap. resmen rezalet. sanki çok önemli bir şey animasyon.

şimdi denedim ve iğrenç bir şey bu hakikaten. şu hesap makinesine güvenip seri matematiksel işlemler yapacak olan olursa ağır sıçar.
  • yorumlarda "şimdi neden iphone 8 den sonra iphone 10'un çıktığını anladım" kısmı yarmıştır.
  • apple ve ios manyakları savunmaya devam etsinler, bug gibi bug bu. ulan hesap makinesinde program açığı mı olur?! abaküsten beter hale getirmişler. adam 5 saniyede hesap yapacak, oturup animasyonu bekleyecek bu fanmallara göre. he paşam, he.

edit: yazmayı unutmuşum. oturdum ayfon yedi pılas ile hesap makinesinde toplama yapmaya çalıştım, makine afalladı "n'oluyo amk" der gibi ekranı belertti. rezalet puanım sana 9 kankam.
  • sağlam bir sıçış örneği, ancak savunma makamı o kadar sağlam savunamamış. kardeş onun deaktif olmasını mı bekleyeceğiz? hesap makinesi lan bu, hızlı bir şekilde yazar geçersin. yani normal olanı bu, ama senin gönlün olsun diye bekleyelim bundan sonra.

edit: bak hala mal mal savunmalar geliyor. iki, üç basamaklı sayıları toplarken olmuyormuş. uzun bir işlem yaparken, aradaki tek basamaklı sayıları ne yapacağız genco? tek basamakları ele, sonra kafadan eklersin onları değil mi? harika çözümler, harika yalama yöntemleri gerçekten. apple kullanıyorum, denedim, aynen böyle sıçıyor.