şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çok yakında yeni modelleri ile gün yüzüne çıkacak olan apple markasının amiral gemilerine karşı alınmış bir satın almama çağrısıdır.

  muhtemelen tüm amerika mamerika ürünlerine karşı başlatılacak bu boykotu başkan fitilleyecektir. binali’de de iphone x vardı muharrem’de de. umarım yeni çıkan modelleri almazlar.

  vestel telefonları hakkında araştırmalarımı başlattım. yeni telefon aldığımda markası vestel olacak. yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı.

  mesajım net kardeşim. umarım almışsınızdır. ayrıca youtube’da iphone xs çekilişi yapıyoruz diyen boş adamlar da umarım olmaz.

  edit3: bazı kıt anlayışlılar vestel’e yerli değil içeriğini dışarıdan alıp yapıyor falan demiş. bu yüzden yerli değilmiş zaten. düşman bunlar bize yemin ediyorum. bir zorları bir kanayan yaraları var ama sebebini bilemiyoruz. öncelikle vestel yerli bir markadır. telefonun içerisinde bulunan işlemci, ekran, hoparlör vs. neyi dışardan alırsa alsın kapağında vestel yazması önemlidir. bursa’daki renault fabrikası değil bu amk. iphone’un da tüm içeriği özgün değil. ona da mı ya para aslında başka yerlere gidiyor diyeceksin. düşman bunlar düşman. kendilerini ezmek için elinden gelen her şeyi yapan başka bir millet yoktur herhalde.

  edit2: arkadaşlar alamıyoruz diye bir şey yok. bu aletin hastası olan asgari ücretli kemer sıkıp gene alacak bunu zaten. işte olay da bu popi cihazın türkiye’de nefesini kesmek. kampanyanın amacı bu. biliyorum çok seviyorsunuz. bende şu an iphone 7’den yazıyorum. ama bundan sonra yok arkadaş.

  edit: parası olan alsın kardeşim aramızdaki çingeneler kendini hemen belli ediyor. yok efendim ben dolarla maaş alıyorum otomatik zam alıyorum hah hah ha. senin maaşın bizim umrumuzda mı tatlım? utanmadan dangalak yazıyor bir de. vakti geldiğinde herkes taşın altına elini koymalı. y kuşağı bu kadar vurdumduymaz olmamalı.
 • iphone değilde tam myphone alacakken gördüğüm başlık. elbette almaktan hemen vazgeçtim.
 • tam türk malı alternatifi olan ürünlerde boykot edelim dicem.. beni bi gülme tutuyor :)
 • alamiyorsun zaten dangalak.
 • abd türkiyeye atom bombası bile göndersene aynı adette satılacaktır o garanti. bizim öküzümüz başka türlü hava atamaz.
 • kim napsın senin telefonunu kardeş?
 • iphone'um yok
  fakir olsam da almam.
  trilyoner olsam da almam.

  ama bu saatten sonra alana da hakkaten kafam girsin.

  saygılarımla.
 • iphone yerine çin malı olan myphone alırız. çok çok daha ucuz.