• hiç androidi incelemeden, bodoslama iphone satın alanların; daha sonra, android cihazlar ile aynı şeylerin hatta fazlasının yapılabildiğine şahit olduğunda yüzlerinden okunan duygu.

bir nevi motto.

edit: aşağıda, özgürlükle ne alakası var demiş arkadaşın biri. basitçe açıklıyorum, iphone'u rootlamak için kullanılan yazılımın adı jailbreak. jail, yani türkçe hapishane, kodes. dolayısıyla, iphone bir hapishane. diğer cihazlarla herhangi bir veri akış protokolü yok, en basitinden televizyona görüntü bile aktaracaksan apple tv satıyor sana adam. hafızanız doluyor; sd kart ile genişleyemiyorsun, icloud alanı alıyorsun. sığır gibi sağıyorlar. sen tabi her şeyini telefonda yaşayan bir kullanıcıysan iphone seni kısıtlıyor gibi gelmiyor. aşağıda bkz verdiğim başlık bile her şeyin özeti gibi.

(bkz: apple'ın telefonları yavaşlattığını kabul etmesi)

(bkz: #75270978)

(bkz: #70349890)

(bkz: #69829043)

(bkz: #69888061)

(bkz: #36733957)

(bkz: #54008562)

(bkz: #69648590)

(bkz: #75013446)

(bkz: telefon görüşmelerini kaydeden iphone aksesuarı)

edit: ibretlik bkz'lar eklenmektedir.
  • bunu mu demek istediniz?
    (bkz: android pişmanlıktır)
    (bkz: samsung pişmanlıktır)
  • android pişmanlıktır başlığı 2013'te açılmış ve üçyüzden fazla giri girilmişken, iphone pişmanlıktır ancak bugün başlık olarak açılmış. android, görüldüğü gibi yıllar önce yapmıştı.
    yersen.
  • 2017'de hala bir cep telefonunu almakla ilgili pişmanlık tribi kasan "neler yapabiliyorum" quartertcilerinin yaşadığını gösteren eksisozluk başlığıdır, başka bişey değildir.

daha fazlasını yapabiliyorum evet!!! 3 değil 5 posta gidiyorum olm!!!

karşıt tarafı da vardır bu pişmanlık gillerin.
    vasıfsızlığın bu derecesi.. vallahi pes.
  • 2012-2015 arası galaxy note ve xperia z2 kullanıp iphone'a terfi eden biri olarak; iphone huzurdur, rahatlıktır...
    binlerce liralık iki android telefonu 6 ay geçmeden pert oldu pert!!
    android mi aman aman uzak dursun kardeşim !

fanboy manboy değilim, daha iyisini yapsınlar gider nokia bile alırım !

ilave : galaxy tab 3 tableti unutmuşum o da 2 ayda pert oldu !
  • çevremde henüz kullanıldığına şahit olmadığım kelime dizisi. bunun yanında ios'tan android'e geçen tüm arkadaşlarımın teker teker iphone'a geri dönüyor. yol yakınken androidden dönmek lazım, herkes hata yapar.

edit: denemesi zaten (bkz: ios pişmanlıktır) başlığı ile yapılmış ve tutmamış. nice denemelere bebişler
  • simdi fanboylar gelecek ve senin canina ot tikayacak.
  • 2011-2016 arası lg kullandım, sonrasında iphone. yazık şarj kabloları ve powerbank ile gezdiğim yıllara.
  • android ciddi anlamda baş ağrıtan, devamlı sorun çıkaran, deli gibi şarj ve ram yiyen bir işletim sistemidir. iphone için pahalı vs dersin anlarım ama adamların işletim sistemine laf etme çarparlar.
hesabın var mı? giriş yap