şükela:  tümü | bugün
  • çükümden az hallice ebatlardaki kablodur.

konseptleri bu olsa gerek yoksa
    anlamıyorum gerçekten bi ton para verilen aletlerin bu ebatlarda şarj kablosu
    maaliyet kaygıları güdülerek üretilmiş olsun.

tersine aynı apple'ın diz üstü bilgisayarları diğerlerine göre tam tersine iddialı kablo boylarına sahip.

edit : çiküm ne lan, çükümdür o.
  • telefon şarjdayken konuşmak için şekilden şekile girilmesine sebebiyet veren anlamsız kısalıkta kablö.
  • penadan sonra en çok kaybolan eşya.
  • bunun 2m olanları çıktı. görür görmez aldım. kısa olanların 5 tanesi çekiştirerek yok ettiğimden bu ilaç gibi geldi.
  • ikiye ayrılır:

iphone 2g,3g,3gs,4,4s için (bkz: 30-pin to usb cable)

iphone 5 için (bkz: lightning to usb cable)
  • ergen bağlamak için kullanılan bir çeşit tasma.

hareket etme kabiliyetini 1 metre capinda bir alana hapsediyor. randimanli.
  • aşırı dandik olan usb zımbırtısı. tel sarjda iken kullanmanıza olanak tanımıyor ki o yönden dayanıklı da değil. bizimkini kullandım '' bu aksesuarla sarj desteklenmiyor '' triplerine girdi bir oluyordu bir olmuyordu sarj. e ben de mecburen tam telefona bağladığım kısmın orasını oynattım birkaç sefer ehh biraz idare ettik ama artık hiç etmiyor. gittim sordum cevap her zamanki gibi ''kullanıcı hatası'' şimdi de orjinali bile dandik cihazın çakmalarıyla uğraşmadan orjinal alma derdine düştük. buradan da dev apple şirketini kınıyorum. kaç milyarlık telefona öyle dandik bir şarj olmadı. tel o kadar pahalı sarjdan da yenisini aldırıp sürümden mi kazanayım dediniz anlamadım ki anasını satayım.. telefonun sarjı dayanmıyor zaten bari aletini düzgün yapsaydınız da ordan kazansaydınız. bu arada kullanıcı hatasının da o kelimeyi yaratanın da allah bin çeşit belasını versin.
  • bozuldukları için bugün 4.'sünü aldığım alet.
  • yurtta komşu odadan gelip
    - iphone şarj aleti olan var mı? benim ki patladı da.
    demesiyle dumur eden bi kızı hatırlatır hep. insan neden patladı der ki, öyle dersen verirler mi hiç salak herif.ayrıca nasıl patlattığını bi ara sormayı düşünüyorum *
    (bkz: korkunçlu karı)
    (bkz: ohaaaayoooo)
  • dikkatsiz kullanımda cok seri bozulma özelliği vardır. o yüzden salık kullanmayıp biraz dikkatli takılmanızı öneririm.