494 entry daha
  • mayıs ayında edinip aldığımdam beri güncellemediğim ve hiçbir zaman güncellememeyi planladığım aletü'l-muazzama.

ekleme: ayfon güncellemeyince taş gibi kalıyor diyorlar o yüzden.
  • bir tane ekranı kırık, kasası hasarlı bir 64 gb lık iphone 5 ucuza alınır, daha sonra se kasası ve ekran sipariş edilir, tercihen çin den olması gayet ucuza olur, sonrasında se görünümlü yüksek kapasiteli bir iphone kullanılmış olunur, boşu boşuna da o kadar para verilmez

donanım olarak da hissedilir bir fark olmaz merak etmeyin, zaten şarjı bitecek diye hücresel veriyi bile açamayan insanların telefonun çılgınlar gibi performans vermesini bekleyen bir durumu yok
  • 7 aydır kullandığım, güncellediğim, üzerine de jb yapınca dadundan yenmeyen, günden geceye maksimum kullanımda "bak hayatım şarj azaldı ben tasarruf moduna geçiyorum, öptüm mucks" demeyen, siri şunu ara, beni şuraya götür, şuna mesaj at dediğimde hiç nazlanmayıp nokta atışı yapıp işlerimi kendisine bir kere bile dokunmadan da halledebilen, utanmasa hiçbir uygulama ve oyunda loading ekranı göstermeyecek kadar ateşli alet.

çağrı ses kaydı, bilinmeyen numaraların kime ait olduğunu çalarken gösterme, home tuşuna basmadan sadece dokunarak home tuşu işlevi yapma vs gibi birkaç eksiğide yukarıda bahsettiğim üzere jailbreak ile halledilince daha bir güzelleşti, vazgeçilmez oldu.

ulan sanki aşk yaşıyor gibi anlattım töbe estağfurullah.

neyse uzun lafın kısası alınız aldırınız.

edit: 16 gb almayın tabiki. 16 gb hiçbirşeyi almayın. o ne la öyle.

ayrıca her ne kadar özelliklerinde belirtilmese bile ciddi anlamda suya dayanıklı iphone se. bir kere denize düştü bir kere de üzerine kola döküldü bana mısın demedi. sadece tam kuruyana kadar hoparlör sesi kısıldı.
  • zamdan önce 600tl kar yaptığım telefondur. iphone 3gs bile 6 yıl kullanabilinmişse ki hala kullanılmakta se 10 yılı rahat görür ha bu tabii ki kullanım amaçlarına göre değişiklik gösterecektir. onun haricinde se, büyük ekran olmasın ama hızlı olsun diyenler için birebirdir. yukarıda arkadaş da yazmış 2 yıldan sonra gelecek güncellemeler kullanıcı yorumlarına göre güncellenmelidir. işim sosyal medyaya bakmak, biraz oyun oynamak ha bir de 4k foto çekmem diyorsanız 16gb çok rahat işinizi görür. benim tavsiyem telefonu ios 10'a güncellemeniz yönündedir. gerçi şu an çaylak olduğum için kim bilir ben yazar olana kadar ios x gelir de neyse artık yapacak bir şey yok:)
  • sinav sonunda bos kalmasin diye cevaplari isaretlemenin amerikancasi iphone se, special edition, siktir edition.. ozellikleri bakimindan 6s ile bir olmasi gorsel olarak 5 olmasi aslinda alinabilirligi yukseltiyor fakat neler neler beklerken bunun cikmasi cok hos olmadiydi tabi.
  • -mobil veriyi android'deki gibi sürekli kapatmaya gerek yoktur. bir uygulama ile işiniz biterse internet kullanımını bırakır.
    -reklam engelleme ise kendi tarayıcısı safari'de var. https://itunes.apple.com/…tection/id1047223162?mt=8 ben bunu kullanıyorum.
  • geçen ay 1750 lira (-100 lira bonus) aldığım harika telefon. şimdiye kadar para harcadığım en güzel şey olabilir.
1219 entry daha
hesabın var mı? giriş yap