528 entry daha
  • ilkokul ikide aldığım iphone 4s ile 142 koca yılı geride bıraktık belki ama ne yazık ki artık ayrılmak durumundayız. iyi günde kötü günde, hastalıkta sağlıkta diye ant içmiştik evet ama şiddetli geçimsizliğin yarattığı tatsızlık hemen her şeyi geride bıraktı.

yeni gözdem ise iphone se. apple'da şu an 2650. turkcell'de de 2649. teknosa, allahına kurban bilo! 2300. iki yıl garanti. uşşş!

satıcı çocuk dedi ki bak dedi bu telefonu sen dedi düşme kırılma çatlama ve patlamalara karşı sigortalattır dedi. hem iki yıllık garantin de üç yıla çıkar dedi. ne kadar total toplamda dedim. 338 tl dedi. 338 lira ona vereceğime, üzerine 4000 tl daha koyar 256 gb'lık iphone 7 alırım amk sen n'aptın yarak kafası! kalsın şimdi dedim. 338 lira benim bir yıllık mutfak masrafım ula itoğluit!!!

dedi peki aksesuar, koruma kılıfı, jelatin jülatin? dudaktan öptürdük yetmiyor bak, bi de yanak istiyor.

* * * * *

iphone 4s'ten inip iphone se'ye binmek ne demek biliyor musun aga sen? mutluluktan uçuyorum, demekle kısadan nakletmiş olurum sanırım. yok böyle bir hız! görmemişin se'si olmuş, tutmuş iki dk sonra entry girmiş.
  • 4 inc ekran telefona 2bin küsür para verenleri görünce üzülüdüğüm telefon. birde retina ekran demişler buna, iyide retina ne telefon aleminde bir standart mı 4k mı nedir yani? teknik özelliklere bakıyorsun 1136 x 640 gibi düşük bir çözünürlük, ama tabi bu hesap makinesi ekranı boyutu için yeterli fakat bu fiyat çok fazla. iphone alıyorsan en sonuncusunu alacaksın, alamıyorsan lg, samsung, sony nin çeşit çeşit güzel telefonları var. anlamsız bir telefon özet olarak. alanlar güle güle kullansın.

edit: hızlı stabil stabil diyenler filanlar var, hesap makinesi hızlı olsa ne olur.

birde şu ekşi sözlük kalitesiz dallama ergenleri beğenmedikleri entry yazarlarına embesil filan yazmayi bıraksa iyi kaliteli olacak burası. sözlük bile anlamış bunun ne mal olduğunu anadolu ergeni yazmış profiline.

şahsi düşüncem bunu alacağına xiomi mi5 alırsın yarı fiyatına açın bakın performansdır özelliktir vs nesi üstünmüş 2 kat para verecek kadar aynı paraya da üstün bir tarafı yokya neyse, sonuçta ikiside çin malı değil mi cihazların ayrıca xiomi çok daha şık görünüyor. boyut olarakta çok daha uygun ne büyük ne küçük. ha ama yok ben telefonu masaya koyduğumda elma görünecek onun için 2,3 katı para veririm diyorsanız ona diyecek birşeyim yok.
  • kendisine bok atanlara bakmayın. şu anda dünya üzerinde iphone 7 ve 7 plus haricinde bulacağınız en hızlı ve stabil telefondur. sahibi olup da pişman olana rastlamadım.
  • kocaman ekranlı telefonu herhangi bir yerime sokamıyorum diyorsanız, gayet mükemmel bir telefondur..

zira 6 ayı aşkındır kullanırım (özellikle eski bir samsung kullanıcısı olarak..) gayet memnunum..

bakmayın kötü yorum yapanlara, bu telefon bir başka dostum..
  • laf söyletmeyeceğim telefonum. yok sonuncusunu alacakmışsın da, alamıyosan lg, sony alacakmışsın da... gidin kumda oynayın lan embesiller...
  • bootloop nedir, ekran durdugu yerde nasil catlar, nasil kasadan ayrilir, telefon aldiktan iki ay sonra nasil kasim kasim kasilir diye merak ediyorsaniz lg sony ve samsung tercih edebilirsiniz.
  • 6s ile arasında kalıp,son düzlükte fikir değiştirip aldığım telefon.
    64gb sapace grey aldım,elde duruşu çok hoş.ancak eski 4s'imle kıyaslayınca,malzeme kalitesi bakımından geri olduğu belli oluyor,özellikle ses tuşlarında boşluk olması çok canımı sıktı.
    ancak hızlılık bakımından muazzam.büyük ekrana çok ihtiyacınız yok ise tam sizlik.

kutudan ios 9 ile çıktı,hemen 10'a güncelledim. ilk başta çok kızdım,her ana menüyü açmak istediğimde home tuşuna basmam gerekiyordu. apple,tuşları bozdurup, iphone 7 aldıracak diye baya söylendim,lakin benim cahilliğimmiş,sadece dokununca da açılabiliyormuş.

velhasılı kelam,6s den ekran ve ön kamera dışında eksiği olmayıp,400 tl ucuza iki kat fazla hafızalısı alınabilen telefondur.
  • hakkında bu kadar konuşulduğunu görünce öldü sandığım telefonların efendisi.
  • şüphesiz ki, 16gb olanını almak insanın kendine yapabileceği en büyük kötülüktür.
  • bazı trollerin ekranı üstünden laf ettiği telefon. abi bu telefonun olayı ufak ekranı zaten. bu telefona 4k ekran bile koysalar bir fark hissetmezsin. ekran kalitesi büyük ekranda anlaşılır.
1182 entry daha
hesabın var mı? giriş yap