şükela:  tümü | bugün
 • twitterda ve youtube da böyle paylaşıldığı için başlığı başka bir şekilde açmak istemedim. kendileri böyle adlandırmayı uygun görmüşler. dini bütün bir arkadaşımız elindeki telefonu imana getirmeye çalışıyor.

  https://youtu.be/cirxkegyljg

  böyle bir insanın normal bir birey üzerinde nasıl baskı kurmaya çalışacağını gelin bir de siz düşünün. adam bildiğin aşağılayarak konuşmaya çalışıyor kendince espriler falan yapıyor. elindeki telefon ulan?! yani bu adama ne anlatsan boş bence... kendi espritüel ezik dünyasında yaşıyor.

  ben imana gelerek allah akıl fikir versin diyorum.
 • sonunda siri'nin müslüman olmak isteyen slav taklidi yaptığı video
 • ilk videonun 1 milyon 300bini geçmesinden sonra benzer bir testi iphone 7 siri'si ile yapan eleman, bilim dünyasını şok soktu. "iphone 7 siri'si iman testi - şok cevap"
  youtube trendlerde nasıl bir algoritma varsa bu videolara sahip çıkıyor.

  https://youtu.be/d9lcoatigue

  allah akıl fikir versin.
 • an itibariyle videoya 5390 like, 502 dislike alan video. bu dislike'ların apple çalışanları tarafından yapıldığından şüpheleniliyor.
 • dislike verenlerden biri de benim.

  (bkz: google'da ara ile siri'yi hindu yapmak)
 • öyle bi teknoloji geliştirseydi bütün dünyayı hizaya sokabilirdi ama bu eylemiyle rus hatunla evlenip, müslüman oldu sevaba girdik diyen dededen farkı yoktur.

  dünya izleyip ne kadar gerizekalı diyecek. selamlar
 • siri aniden bundan sonra bana iman edeceğiniz ey ibneler dese. oradakilerin %99'u siri tarikatında kol kola zikir çekerlerdi.
 • bu insanlar bu kafaya ulaşmak için ne yiyip ne içiyor. hayır yani arkadaşım, hayatında hiç mi bir şey başaramadın. adam ciddi ciddi anlatıyor, siriye iman ettiren vidyo çektim, ben yaptım*. sanırsın mohaç meydan savaşını 1 saatte kazanmış. ben de diyorum şimdi bu adam @tayandyou hesabının başına gelen gibi zorladı, aynı kelimeleri kullandı ya da ne bileyim felsefe yaptı farkı kelimelerle dini ritüelleri eşleştirdi ve zafere ulaştı*. hacı siz herhangi birinin yapabileceği, siri için bir hata olarak algılanan bir durumdan salakça zafer yaptığınızı sanıyorsunuz. ulan biraz işe yarar bir paylaşım yapın. dalga geçerken zevk alalım.
  şu vidyoda görüldüğü üzre, siri anlayamadığı cümleleri tekrar eder.
  https://www.youtube.com/watch?v=kj2pc7lclai
  tanım: yalancı bir cahildir.