şükela:  tümü | bugün
  • var bunlardan. anlamak mümkün değil. "samsung galaxy note 8 'in tüm özellikleri belli oldu" başlıklı bir teknolji haberini okuyorsun.

batarya bu, boyut şu. kamera bilmem ne. konunun apple ile alakası yok. yoruma bakıyorsun. gelmiş oraya

"tabii ki iphone, diğerlerine telefon denemez.."

"iphone gerisi teferruat"

"ıphone gerisi boş"

falan yazana adamlar var. bu nasıl bir ezik takıntı. hani bi karşılaştırma falan olsa neyse de. yazık bu insanlara valla yazık.

internette iphone diyerek geziyorlar.

dünyanın hiç bir yerinde bizde ki kadar ezik insan yoktur her halde.
  • cunku o iphone
  • ahahahahaha kaliteli ürün kullanan insanlara "takıntılı ezik" diyen gerçek ezikleri göstermiştir.

ağlamayın lan fakirsiniz diye.
  • sen bir de iphone haberlerindeki yorumlara bak.

geleneksel android şenliklerine geldim sanıyorum her okuduğumda.
  • "benim çok param var, çok para vererek x satın aldım, tabii ki senden farklı olmak zorundayım".

x=iphone
    x=blabla
    ...
  • büyük bi mallık yapıp, millet tarafından gaza gelip samsung s7 edge telefonu mu verip söz de muhteşem ötesi iphone 7 aldım.
    bırakın s7 edge ile kıyaslamayı anca ve anca s4 ile kıyaslamaya girecek bir telefon. ulan bir video beğeniyorum indireyim yok.
    ulan sıkılıyorum bazen temadan menü geçişlerinden yükle yok.
    ulan zedge indirip kafana göre zil sesi yükle yok (anca itunes ile)
    zırt pırt güncelleme çıkar sürekli güncelle ister
    sony android tv aldım ekran yansıtma yapayım diyorum yok
    böyle boş bir telefon olmaz. donanımsal bir kaç özellik dışında iphone 3 ile 7 arasında zerre gelişme yok
  • geçmişinde kronik patlama sorunu olan bir markadan telefon almak istemeyen gayet normal insandır.

samsung'un bile kabul edip topladığı telefonu ölümüne savunan tipler gördü bu gözler. şimdi ezik olan kim oluyor?
  • iphone harika olmasına kafayı takan android sevicilerin takıntısı. her forumda app store ne rootlar geçerim diyen yavşaklar bütünü.