şükela:  tümü | bugün
  • süper karşılaştırma. mevzuya çok uzağım muhtemelen birbirini tutmadı ama bi ara aliyim diye niyetlendim sonra ne gerek var amk dedim. gayet odun telefonumla arıyom aranıyom bitti bu kadar. sikerler sosyal medyasını fotingırafını şusunu busunu.
  • dünyanın en saçma karşılaştırması. bir diğer örneği için:

(bkz: real madrid vs ingiltere)
  • durumu söyle özetliyeyim . elinden telefon düşmeyen beni şarjı 2 gün dayanır hale getirdin samsung, ı phone umu özledim keşke kaybetmeseydim ama bi gün geri alıcam seni biticek bu eziyet
  • hayatında hiç iphone kullanmamış yılların samsung kullanıcısı olarak artık kabul ve itiraf ediyorum: iphone samsung'dan kalitelidir.

ablam yıllardır iphone kullanıyor ve hiç şikayet ettiğini duymadım. bense etrafımdaki iphone çılgınlığına tepki olarak (kimin umrundaysa) ısrarla her seferinde samsung aldım ama olmuyor işte akıllı telefonun dandiği resmen. sürekli ekranı donar, bazen açıp kapatmak zorunda kalırsın. el lambası kapanmaz bataryayı çıkartıp takmak zorunda olursun. böyle bir şeydir samsung kullanmak.

edit:
    çok bilmişler olmasa samsung'un telefon dışında başka ürünleri olduğunu bilmeyecektik. sanki iphone'la samsung çamaşır makinesi karşılaştırıyoruz burda.
    samsung mu alsam iphone mu diye ikilemde kalanlara bir fikir verelim dedik sana ne kardeşim.
  • apple vs samsung'da çok düşünecek birşey yok aslında. iş makinelerinden, çamaşır makinesine herşeyi üreten samsung'un değeri 82 milyar dolar iken, telefon ve bilgisayar gibi akıllı teknoloji ürünleri dışında birşey üretmeyen apple'ın değeri 125 milyar dolardır.
    http://www.digitaltrends.com/…y-samsung-and-google/

bence iphone, samsung telefonları çok pis döver. yıllardır başına gelmemiş iş kalmayan (havuza düşmek dahil) iphone 5'im hala gayet iyi çalışmakta.
  • (bkz: bmw vs c180)
  • yanlış karşılaştırma, doğrusu (bkz: iphone ve diğerleri)
  • apple'ın bilmese dahi samsung'un android işletim sistemli cihazlarına güncelleme yapma konusundaki yavaşlığı sebebi ile karşılaştırmaya taraf olunmasa bile samsung tarafının hırpalana bilineceği mesele.