şükela:  tümü | bugün
1022 entry daha
 • gece gece yaran telefon:

  (bkz: iphone x'in soğuk havada çalışmaması)

  yanında antifriz vereceklermişsfdşlhkjdşlfhdkflşhdf
 • uzay grisi modelinin kutu açılışı, koyu aborjin deri kılıfı ile uyumunu merak edenler buyursun
 • bu telefonu alacağıma ev alırım daha iyi dedirttiren bir insan ürünü
 • 64 gb olanı fakir turnusoludur.
  bir de bu 0 derecede ekran hatası canımı sıktı.

  isviçre’de ocak sonu söylemesi ayıp iki aile bir chalet kiraladık airbnb’den. şimdi hava 0 derece altında kayakları sağa çekip telefonun keyfini mi beklicem???

  not: biz 4 yaşından beri kayıyoruz, eskiden board yoktu.
 • apple'ın artık cidden insanlarla dalga geçmenin bokunu çıkardığı telefondur.

  öncelikle bu sözleri söylerken elimden geldiğince tarafsız yaklaştım onu belirteyim.ancak bir kaç noktada kilitleniyor olay:

  1. yahu insanların kaç senedir kullandığı ekranı yıllar sonra yenilik diye sürüyorsun. yani artık cidden bence sosyal bir deney yapıyorlar marketing için başka açıklaması yok.

  sözlükte ' o kadar para verip tüplü tv ekranı kullanıyorsunuz' diyenler linç edilirken apple adeta evet size berbat ekranlı telefon sattık dercesine samsung'un yıllardır kullandığı ekrana dönüyor. hem de artık samsung'un 2000tl bandındaki telefonlarında kullandığı ekrana. yazık valla ne diyeyim cidden yazık paranıza.

  bence zamanında bu durumu size anlatmaya çalışan sözlük yazarlarına özür borçlusunuz.

  2. xiaomi mi mix nedir bilir misiniz? ben size söyleyeyim ekran/gövde oranı en düşük telefondur. yani apple'ın 'ekran oranı büyüdü' olayını arakladığı mecra. yahu 2000tl bu telefon ve üst kısmında girinti yok. tekrar söylüyorum büyük ekranlı ve üstünde girinti olmayan bir telefon. yani yapılabiliyor, yapıldı. seneye de artık 'girintiyi kaldırdık' der apple bir 6000de ona bayılırsınız.

  3. ekran amoled ama pil gücü düşük. bakın bu dramdır. o ekranı hakkıyla kullanamazsın. ekran en çok güç tüketen kısımlardan biri. ekranı super bright olarak pazarlayıp ' ama ışığını açmayın he şarj yemesin keh keh' diye sırıtamazsın. bakın bu teknoloji var, insanlar kullanıyor. ekranları parlak, kaliteli ve pilleri büyük-1.5gün giden- telefonlar var. ve bu telefonlar 3500tl.

  4. hafıza hafıza hafıza. arkadaş sırf içine 256gb koydun diye 1000tl fark almak nedir ya?! millet sd kart ile kullanıyor telefonu. 256gb sd kart 100tl lan insafsızlar. sd kart koymayıp bir de mahiretmiş gibi gb yüksek o zaman 1000daha vereceksin demek nedir? hayır ultra hd video çekeceksin hop yer kalmadı. sonra diğerlerinde bedava olan cloud'a para ödeyip oraya atacaksın da vs vs vs. şaka gibi cidden

  bu fiyata alınacak bir telefon değildir efendim bu. kimse kusura bakmasın
 • iphone x, apple tarafından tasarlanan, geliştirilen ve pazarlanan akıllı telefonlardır. 22 eylül 2017'de apple ceo'su tim cook tarafından apple park kampüsündeki steve jobs tiyatrosu'nda iphone 8'in yanında duyuruldu. türkiye’de henüz elden satışı başlamamıştır.
 • n11.comun 11.11 kampanyası kapsamında ön satışa çıkardığı son nesil telefon. fiyatı 6.099 olarak belirlemişler. dikkatimi çekense kısa sürede stoklar tükendi. görünen o ki apple bu telefondan da ciddi bir satış sağlayacak.
1488 entry daha