şükela:  tümü | bugün soru sor
1645 entry daha
 • yurt dışından getireceklerin a1901 modeli olmasına dikkat etmeleri gereken telefon.

  face id'de telefona bakınca zil sesinin kısılması, yine alarm sesinin azalması muazzam.
  yalnız masanın üstünde duran telefonu touch id ile açmak büyük kolaylıkmış. bunda sürekli ele alıp yüze tutmak gerekiyor.
 • bu ay içerisinde 6s+'dan geçeceğim telefondur. umarım pişman olmam.
 • ciddi ciddi note 4 den iphone x e geçmeyi düşünen birine pil durumundan dolayı bi yesillendire bilir misiniz?
  note 4 den önce 4 sene iphone kullanmış biri olarak tekrar alışa bilecek miyim korkusu da yok değil hani, ama şarjı biraz olsun iyi dayanacak telefona ihtiyacim var artık
 • izlenimlerime göre malzeme kalitesi düşük olan telefon. zira kılıfla kullasanız bile beyaz olanın metal çerçevesinde çizikler oluşuyor. siyah olan ise daha beter. çerçevedeki siyah boya dökülüyor altından metalin gerçek rengi çıkıyor.
 • arkadaşlarında dediği gibi yanlardaki metal malzeme aşırı dandik. sınıf arkadasım da var aldığı gün direk kılıf taktı, beyaz rengi bu arada gel gör ki kendi kendine çizilmeye başlamış yandaki metal çerçeve. ikimizde şaşkınız 1000 dolarlık bir telefon sonuçta hiç bir şey yapmadan çizilmesi fena bir durum. apple son yıllarda çizgisini bozdu bence paranın büyüsüne mi girdi bilmiyorum ki. ios 11 çıktı bok gibi çıkarttılar kullanılacak bir sürüm değildi 7 8 güncelleme ile ancak düzeltebildiler, jet black modelleri zaten başlı başına facia oldu, telefonu eline alırken bile çiziliyordu. şimdi de iphone x de malzeme kalitesi çok kötü adamlar rahat aslında nasıl olsa satıyor diye pek de umursamıyorlar artık.
933 entry daha