• iphonex çok güzel yeniliklerle gelen bir telefondur ve batarya sebebiyle yavaşlatılsa dahi rakiplerinden daha işlevsel ve akıcı olacaktır
  • cihaza o kadar alıştım ki eski iphoneları kullanamıyorum.
  • sirket vasıtası ile edinme sansı elde ettigim telefon, gercekten daha onceli modellere gore oldukca iyi.
    face id guzel ama bence ekranın herhangi bir yerinden okuyan parmak izi daha efektif olurdu. bunun yanında face id ozellikle yeni androidlerdeki arka taraftaki parmak izi okuyucuya gore cok cok efektif bir ozellik. fakat mantıklı konumdaki bir parmak izi okuyucu da is goruyor.
    kamerası ve ekran renk kalitesi cok iyi gercekten. su an daha iyisi de yok sanırım.
    home tusu olmaması can sıkıcı ama alısırız sanırım ona da
    pil ve sarj bence telefonun piyasa konumuna yakısmayacak kadar kotu
    hoparlor kalitesi iyi ama asıl kulaklık ses kalitesi cok iyi ozellikle bluetooth 5 olayı cok iyi olmus.
    kasa her zamankindan daha şık ama cabuk ciziliyor ya da ben cok hor kullanıyorda olabilirim.
    yurtdısından daha makul bir fiyata alınabilirse bence her acıdan mutlu edecek bir telefon
    bunun yanında daha androidi yakından tanıyan birisi olarak artık android karısık, yavaşlıyor vs gibi klişeleri artık gecmek lazım. orta seviye bir kullanıcı bile artık androidi rahat rahat kullanabilir. tabiki ios kapali bir sistem olmanın avantajlarını kullanıyor fakat ust duzey bir kullanıcı icin aynı zamanda bu durum bir handikap da olabiliyor.
  • bugün itibari ile iphone 7 telefonumu satıp sahip olduğum telefondur, gümüş rengini aldım ve ilk izlenimlerim şöyle, telefonun şekli gayet güzel ve şık olmuş, face id parmak izine göre gayet kullanışlı kalan özellikleri kullandıkça göreceğiz.
  • isminin iphone x olacağı belli olmadan iphone 8 olarak çıkacağı düşünülerek iphone 8 başlığı altına girilmiş bir entarim. kendini çok zeki sanan vatandaşlar için yazılmıştı. hızlanarak daha düzgün bireyler olmaları umuduyla
    (bkz: #70380596)
  • google görsellerde arattığımda pavyon ışıkları gibi parlayan kasasıyla karşılaştığım huauawuweiii modeli ile kıyaslanan en gelişkin iphone.

edit: işbu entry bıkmadan usanmadan, yaklaşık 10 yıldır iphone başlığına gelip android övücülere isyan olarak yazıldı.

şunu anlayın artık arkadaş: son çıkan modeli sevse de sevmese birçok insan ios işletim sisteminden vazgeçmiyor ve bu nedenle de bu ekosistemi kıyaslıyor. gelip buraya her sene ağlıyorsunuz şu telefon bu telefon bilmemne. madem ki bu telefona 6000tl verene mal diyorsunuz, neden çoğu apple müşterisinin umrunda bile olmadığı farklı boyutlarda, farklı özelliklerde, farklı fiyatlara sahip farklı farklı modelcikleri yazıp duruyorsunuz buraya?

tanım: tr fiyatını hiç hak etmeyen, abd fiyatını da hak etmeyen ve apple'ın tembelleştiğini ve hatta işgüzarlığa başladığını gösteren son iphone modeli. ayrıca son androidsavar.
  • (#73342757) nasıl bir çöküş yaşıyor kutsal bilgi kaynağı.

lan adam ciddi ciddi koskoca htc yi huawei modeli sanıyor :/

üstelik huauawuweiii yazmış dalga geçmek için, canım ya :(

silinir diye buraya koplalıyorum entryi ekran görüntüsü almakla filan uğraşamam :

google görsellerde arattığımda pavyon ışıkları gibi parlayan kasasıylakarşılaştığım huauawuweiii modeli ile kıyaslanan en gelişkin iphone.
  • haftada bir teknosaya gidip oynadığım telefon. param olsa alabilirdim belki.
  • nokia 8'in onlarca uygulamada bu telefonu canlı canlı tokatladığına şahit oldum. resmen nutkum tutuldu. fiyatı iphone x'in yarısı kadar neredeyse.

ilk duyurulduğunda ios 11'i ve apple'ın a11 bionic işlemcisini bir nane sanmıştım. fakat zaman geçtikçe anlaşıldı ki aslında apple belki de en güçlü olduğu konuda bile geriye düşmüş artık.

ortalıkta gerçekten teknolojiden zerre anlamayan fakat muhtemelen çok parası olan ya da elindeki parayı düzgün bir şekilde harcamayı bilmeyen cahil ve iğrenç bir kitle var. bu kitle, gittiği her yerde kroluğunu belli ediyor. eminim burada da vardır o krolardan.

aslında çoğu insanın apple ile bir alıp veremediği olduğunu düşünmüyorum. asıl sorun bu kro kitle.
  • çok pahalıdır. net. yaşasın (bkz: iphone 6s plus)
hesabın var mı? giriş yap