• ülkede herkes mi beyaz yakalı plaza çalışanjı ulan? 15 bin zaten uçuk rakam onu geç. 6-8 bin liraya telefon nedir arkadaş? hepinizin ihtiyacı mı var son model telefonlara.

etrafıma bakıyorum iphone 7-8-x ler havada uçuşuyor samsung s9-s9plus masanın sallanan bacağına tutturuluyor. mk geçen yıl mi 6 aldım işimi görüyor rahat rahat takılıyorum dedim. sözlüğe girince kendimi fakir gibi hissediyorum. olm hepiniz instagirl müsünüz?
  • aklı olan almaz dediğim telefon.
  • beğendiğim fiyatlandırmadır. elinde her iphone olan kendisini zengin sanıyordu. artık orta gelirli birisi iphone alınca zengin değil salak durumuna düşecek o parayı ödeyince. sonunda iphone gerçek sahiplerini bulacak.
  • aklı olan gider bir teknoloji mağazasından nakit veya karttan çekimle 7600 tl'ye alır, dediğim durum.

https://www.hepsiburada.com/…antili-p-hbv000007pv9w

ekran görüntüsündeki tuşun renginden tanıdım, bu turkcell'den başkası olamaz. turkcell 48 aylık tarifesini de (telefon taksitle en fazla 8000 lira olsa) 7000 liraya sunuyor gibi bir durum ortaya çıkıyor ki çok saçma değil mi?
  • daha uzun taksitlerle “iphone x 256 gb’ın taksitle 25 bin lira olması” diye başlık açsam aynı salaklar oraya da gelir “aklı olan almaz abii” “böyle fiyat mı olur abiii” diye döşenir dediğim fiyatlandırma.

oğlum siz nerenin malısınız? bu telefonun liste fiyatı en ucuz ne kadarsa fiyatı o kadardır, üzerine gsm firmasının taksitli satış fiyatını kârını kaskosunu şunu bunu koyup fiyatı arttırınca hoşunuza mı gidiyor?
  • 48 ay vade ile bırak telefonu beyaz eşya bile almam,benim için yok hükmündedir.
  • telefonun faydalı ömrünün 1 maksimum 2 sene olduğunu varsayarsak, değiştirme vakti geldiğinde hala borcunu ödüyor olacağın smartphone.
  • görselin altındaki reklam çok şey anlatıyor. marketingin böylesi.

işte o reklam
hesabın var mı? giriş yap