şükela:  tümü | bugün
 • yaran apple salaklıklarından yalnızca bir başkasıdır. neyse ki apple yönetimi sağcı hükümetler gibi değil, hata oldu mu kabul ediyor:

  http://t24.com.tr/…sorun-oldugunu-kabul-etti,487294

  ama apple köleleri şimdi buna da bir kılıf uydururlar. "yeeaa soğukta kullanmayın o zaman yeeaa" argümanına 1.05 veriyorum, "hohlayınca düzeliyormuş ne var bunda yeeaa" içinse 1.60 oran var. yalnız bir argüman var ki, yüzde yüz kullanılacağı için bahis dışı:

  --- spoiler ---

  "yeeaa iphone çok stabil yeeaaaaaaaaaaaaaaa yeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaa ios abi yyyyyyyyyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaa"

  (not: taklitte zerre kadar abartı yoktur. istisnasız bütün apple köleleri bu şekilde konuşuyor. tüm apple kullanıcılarını ayrı tutuyorum ki mal mal mesajlar atmayın.)

  --- spoiler ---

  bu gözler (bkz: iphone hesap makinesinin 1+2+3'ü hesaplayamaması) başlığında "yeeaa siz yapamıyorsunuz video da fake yeeaa" diyenleri gördü, "yeeaa o zaman siz de yavaş kullanın hesap makinesini yeeaa" diyenleri gördü. girin bakın, bütün bu saçma argümanların başında ve sonunda "yeeaa" kelimesi var.

  neyse. şimdi bu başlığa yazılan karşı argümanları okuma zamanı. soslu mısırlarınızı eksik etmeyin.
 • kaç kere diyorum, bilgiyi çıktığı yerden alnız türkçe kaynaklardan değil: http://www.loopinsight.com/…weather-responsiveness/

  ingilizce bilmeyenler için apple'ın açıklamasını tercüme edeyim: ani sıcaklık değişimlerinde ekranın dokunmalara bir kaç saniye boyunca cevap vermediğinin farkındayız ve önümüzdeki güncelleme ile bu sorunu çözeceğiz demiş apple.

  tıpkı hesap makinesi bug'ı gibi abartılmış balon bir bug bu. kilitleyip açtığınızda düzeliyormuş.

  bu arada hateboy olmayın arkadaşlar, fanboy olun. öfke nöbetleri kalbinize zarar, üstelik apple fanboy olunca android garabeti ile uğraşmamak gibi perkleri var, tavsiye ederim :)
 • apple'ın kabul ettiği açıklamayı alıp tekrar çevirip yine aynı şeyin söylendiğini gören bir fanboy'un da kabul ettiği olay.

  abi ne hateboy'u, katıla katıla gülüyorum ben şu an. hani kafanızda "hırrrr bugün ne yapsam da epıl kötülesem grrrr allahım keşke epıl ölse hörrr" diye somurtan, suratı kıpkırmızı biri mi var bilmiyorum ama cidden eğleniyorum, dünyanın en değerli şirketlerinden birini ve onu ölümüne savunan fakir ama çılgın savaşçıları kafaya almanın tadına varıyorum.

  apple bile "evet bozuluyor" demiş, biri de gelip "öyle demiyor aslında 'evet bozuluyor' diyor, 'evet bozuluyor' çevirisi yanlış doğrusu 'evet bozuluyor' olacak" diyor. evet abi bozuluyor işte? sşdflhkdhşldf
 • son güncelleme (bkz: ankara modu)
 • inandırıcı bulmadığım olay.

  https://www.youtube.com/watch?v=d0hx5visb8m
 • sen o kadar para ver bi de soğukta kullan. ben olsam ben de çalışmam *
 • iyi bu sefer düzelteceğiz demişler en azından , iphone 4'te anten sorunu olunca "telefonu oradan tutmayın" demişlerdi!
 • yünden örülmüş iphone x kılıfı satma bahanesi
 • #72035126
  ısıtma özelliği olan ekran koruyucu cam, sadece 199 $
 • hiçbir donanım problemi yoktur ki yazılım iyileştirmesiyle çözülebilsin.