• gece gece merak ettiğim durum. sitesine girdim baktım ne kadar olmuş diye. iphone 11 pro'nun başlangıç fiyatı 10.999 lira yazıyor.

iphone 11 pro

türkiye'de, çok değil bundan 3 5 sene önce herkesin elinde iphone'un en son modeli vardı. mühendis halimle, düzgün gelirim olmasına rağmen o zamanlar şimdiki fiyatına göre çok da ucuz olmasına rağmen, bi telefona o kadar para verilmez düşüncesiyle ben bile iphone almazken market kasiyerinin, dönercide çalışan garsonun elinde en kral iphone modeli olurdu. şimdi gidip bulmak istiyorum o arkadaşları, hâlâ en kral iphone'u alabiliyor mı acaba diye. yoksa bir güzel şapa oturdular mı yoksa?
  • iphone 12 çıksa da alsak diye bekliyoruz.
  • forumlarda iphone7 alınır mı diye başlık açıyorlar. dört sene önceki telefona 3-4 bin tl para vermeye razılar cünki bütceleri ancak buna yetiyor,aynı fiyata son model, iphone 7yi özellik olarak 3 e katlayarak androidler olsada iphonedan vazgecemiyorlar.

sosyologların incelemesi lazım bu vakaları.
  • birinin bu arkadaşa samsung s20 ultra’nın fiyatını söylemesi gerek.

ulan akşama kadar survivor ve yandaş medya kanalları izlemek yüzünden sahip olduğunuz 3 iq’yu da böyle boş işlere harcıyorsunuz.

o iphone neden o fiyat diye sormaz, alan ne yapıyor diye sorar. aynı zihniyet alamancının “neredeyse” yatarak aldığı mercedes marka otomobile de salya akıtarak bakar. çünkü ötv, kdv, gümrük vergisi, zart vergisi, zurt katma değeri bilmez.

al sana hal: keyfim tıkır, 7 senelik iphone kullanıyorum ama 2 sene önce çıkan android telefonlardan daha stabil çalışıyor.
  • avrupa'ya ilk kez gelen bir arkadasim
    "nasi ya, tüm sigaralar ayni fiyata mi satiliyor?" seklinde seslendirmisti saskinligini.

adam sigarayi statü belirleyen bir nesne olarak kullanamadigi icin sigaradan sogudu.
    onun icin iphone 12 ciksin yine satis rekoru kiracaktir.

türkiye'de düstur bu.
    ac gezersin ama iyi giyinirsin, sigaran, araban, telefonun kaliteli olur.
    zaten hic sahip olmadigin parayi harciyorsun, bosveer.
  • iphone alanlar (bkz: ben) almaya yine devam edecek. ve evet pahalı da olsa. ve evet bize göre pahalı değil. ve evet tatlım paramız var :)

iphone alamayanlar yine iphone çok pahalı, çok marka, çok şey şey şey demeye devam edip ağlamaya devam edecekler :)

bir şey yaptığımız da yok açıkçası, oturdukları yerden kuduranlar belli :)
  • sahip olduğum iphone 7 ile hayatıma mutlu mesut devam ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap