• iphone ve ipod touch ile çok geniş dökümanlara sahip türkçe olarak ele alınırsa sanırım en sağlam kaynak bu konuda. kendilerini severek izliyoruz "iphone 3g alin italyada tatil yapin" gibi güzel başlıkları ile gerçekleri de göstermek uzak durmazlar.

  http://www.iphonedo.com/…-alin-italyada-tatil-yapin

  --- spoiler ---

  iphonedo ne demek?
  iphone dö'dan gelir. dö yol anlamına gelir. japonya'da dö 12.yy'dan bu yana ruhani ya da savaşçıl disiplin anlamında da kullanılır. detaylı bilgi için wikipedia‘ya bakabilirsiniz.

  iphonedo.com, iphone ve ipod touch için hazırlanmış, en güvenilir kaynaktır. telefonunuzun tüm işlemlerinden, bakımına her türlü bilgiyi ücretsiz sunan bir sitedir iphonedo. ülkemizde ve dünyada iphone yaygınlaştıkça bu kırma işlemlerinden para kazanmaya çalışan parazit olarak tabir ettiğimiz sitelerden, kurum, kişi veya kuruluşlardan tek farkımız, biz bütün işlemlerin nasıl yapıldığını anlatıyoruz, her türlü arızanını nasıl giderileceğini, daha doğrusu neyin ne olduğunu açıklıyoruz.

  --- spoiler ---

  http://www.iphonedo.com/
 • iphone hakkında haddinden fazla bilgi veren gruhtur. ayrıca iphone 4s, 4 ve 3gs safari hız karşılaştırması yaparken ekşi sözlüğe selam çakmıştır. türkiye'de yaptıklarını yapan başka kimse olmadığı için takdir edilesi ve takip edilesidir.

  youtube hesapları;

  http://www.youtube.com/user/iphonedocom
 • incelemeleri yapan abinin her videoya "merhabuağğğğ" diye girişi, jon4lakers nickli ünlü techno buffalo sitesinin editörlerinden birinin her inceleme videosuna "whuuuattssapppp everyoneee" şeklindeki girişiyle birebirdir.

  yaptıkları incelemeler içten ve samimidir, göte göt demeyi esirgemezler, bu konuda yiğidin hakkını vermek lazım.
 • eğlenceli incelemeler yapan eleman.
 • harbiden faydali, ustelik eglenceli videolar yayinlayan eleman.
  yeni ipad isiniyo mu diye yaptigi incelemede referans olmasi acisindan ampulun, cayin, bilmem neyin isisini olcerken bi anda "gavurun ami da 31 derece" diye olcum yapmasiyla gulmekten yere dustum

  izlemek isteyen olursa, buyrun
 • yapmis oldugu 41 dakikalik soru-cevap videosunun 25:14'uncu saniyesinde bir snyelik sisli terakki lisesi'ndeki gunlerinden oldugunu sandigimiz bir fotograf koymustur. resimdekilerden hangisi oldugu muammadir.

  screenshot icin, http://img846.imageshack.us/…846/1086/isteyuzum.png
 • alıştığımız tek düze incelemelere göre daha akıcı bir üslupla video hazırlayan, tebrik edilesi ekip.
 • gerçekten süper ötesi videolar hazırlayan youtube kanalıdır. incelemeleri yapan arkadaşın bir ekşisözlük yazarı olduğunu düşünüyorum, tanımasamda kendisini sevdiğim saydığım bir insandır
 • son videosunda* ipad ekranlarından yüzünün silüetini nihayet görebildiğimiz iphone dostu insan. ismi tekvando dan esinlenmiş zamanında unlock vs olaylarına yoğunlaştığından.. o keyifli videolarının devamını bekliyoruz, son derece objektif son derece profesyonelce yapıyor yaptığını. ayrıca söylemeden edemeyeceğim, para da çok gibi sanki.
 • en iyi türkçe apple ürünü incelemesi yapan insan olabilir kendisi. ama yine de videolarının ortalama izleme sayıları 5binler civarında dolanıyor anlayamıyorum.