703 entry daha
  • yeni yayına aldığı samsung s10+ incelemesi bize gösteriyor ki ülkemiz sınırlarındaki inceleme videolarının hepsi çöp.

eyyy samsung sen kimsin ya?

aşırı ama aşırı kaliteli videolar hazırlayan faruk beycğimi bir kez daha tebrik ediyorum. az kalsın "samsung bu sefer yapmış" diyecektim. hahahahahaha.
  • (bkz: s10+ jelatin sesi rezaleti)

iphone beyciğim iphone x incelemesinden itibaren incelemeler ayrı bir güzel oldu.telefon tanıtımı değil de yüksek bütçeli aksiyon filmi izliyormuş gibi hissediyorum yav.helal olsun.
  • üstad, samsung s10+ incelemesi ile çıtayı arşa çıkarmıştır. bu kadar detaylı bir video yok.
  • s10+ videosundaki şapka hareketine düştüm. gif
  • samsung s10+ incelemesinde, yine diğerlerinde olduğu gibi hakkını vermiştir. kutudan çıkaran sdn'yi, donanımhaberi, inceleyip yakan webtekno'ya kadar saplayıp çıkarmamıştır.

hazır yazmışken, vakit ayırabilir ve benim gibi enstruman cahilleri için garageband eğitim videoları yayınlar ise memnun olurum. *
  • son videosu ile çıtayı tanrı uludur dağlarına çıkarmıştır. her introda “yok yok, en iyi introsu bu.” dedirtmeyi başarıyor. introyu 4 kere izledim, videoya geçemiyorum.
  • harika bir s10+ incelemesi yapmış, bunu yaparken de yerli teknoloji kanallarını, samsung'u ve yer yer apple'ı da itin götüne sokmayı ihmal etmemiştir. bu herifin tek başına yakaladığı içerik kalitesini bir çok kanal 50 tane adamla yakalayamıyor. bence artık rakipleri tamamen globaldekiler. yerli çöpler yanından bile geçemez.
  • şiftdiliğt çöpünde debelenen haksız'ın şu adamın videolarını izlerken neler düşündüğünü merak ettiğim, gelmiş geçmiş en iyi youtube kanallarından biri
  • samsung s10+ & galaxy buds videosu youtube tarihinde gördüğüm en kaliteli girişe ve incelemeye sahip videodur. artık rakiplerin youtube'da değiller, hollywood'dalar. helal olsun faruk. sonunda ''you killed kenny''.
84 entry daha