• tum mal varligini telefona yatiran insanlara garip gelen eylem.
    kaybetmeyi kaldiramayacagin bir mal aliyorsan ya onu sigorta edersin ya da alternatif daha ucuz urunlere yonelirsin.
    (bkz: hayat bilgisi)
  • herkeste olması gereken rahatlık.
    1) iphone sandığınızdan daha sağlam.
    2) telefonu feci şekilde düşürürseniz, her halükarda zarar görüyor zaten.
    3) kılıflardaki o plastik hissiyatından veya cam filmlerindeki o kayganlık eksikliğinden rahatsız olmuyorsanız; tasarım ve malzeme kalitesiyle ön plana çıkmış iphone yerine, benzer donanımsal özelliklere sahip bilimum android telefonu tercih edebilirsiniz.
    4) sıfır telefon alıp, üstünde zamanla 2-3 çizik oluşmasın diye, 1-2 yıl kılıfla eziyet çekip, sonrasında da, sizin yerinize, telefonu verdiğiniz/sattığınız kişinin sefasını sürmesini sağlamak pek de mantıklı değil bence.
  • iphone 6s var.

kılıf yok. ön cam kaplaması falan da yok. bu cihazı aralık sonu aldım. bir kez düşürmüşlüğüm yok. bundan önceki iphone 6 mı 1 yıl boyunca 1 kez düşürmüştüm. o da evdeki masadan halıya idi. şu telefonu yere düşürecek kadar sakar ya da dikkatsiz biri olsaydım zaten nokia 5210 kullanırdım halen muhtemelen.

2000 den beri yoğun şekilde kullandığım türk ehliyetim, 2007 den beri abd ehliyetim, 2013 den beri a2 motor ehliyetim var. henüz trafik kazası yapmadım, motordan da düşmedim.

soruları olan varsa twitterdan sorabilir.

not: maşallah demeyip nazar değdirenin çükü düşsün
  • iphone un ne kadar saglam oldugunu bilen insanin rahatligidir.

hiç gaz maskesiyle gül koklanir mi?
  • önceden iphone 4s kullanırdım. sadece cam filmi vardı kılıf yoktu.
    ondan sonra iphone 5 kullandım. film vardı kılıf yoktu.
    şimdi iphone 6 kullanıyorum. film de yok kılıfta.

güzel mi? güzel. düşerse de düşer sikeyim anasını sizden daha mı değerli ??
  • hayatımdaki en büyük vazgeçişi bu sene yaşadım.
    insan bir şeyin asla eskisi gibi olmayacağını anlayınca kafada bitiriyor her şeyi...
    iphone 4'ümün ekran koruyucusunu söktüm.
    ne olacaksa olsun!
  • arabası kaskosuz, evi sigortasız, motoru kasksız ve seksi de korumasız yaşamakta ise tam bir kumarbaz ya da vurdumduymazdır.
  • aaaa çok hafifmiş, aaaa tasarımı harika.

- 5 kiloluk kılıf taktı.
  • kumanda poşetlemiş nesilden doğan ve yine o nesile isyan olarak çıkmıştır.
  • iphone u iphone gibi kullanmanın rahatlığıdır
hesabın var mı? giriş yap