şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
824 entry daha
  • hera iptv harici önerisi olan var mı acaba ? test yayını veren mtv, cbs, vh1 gibi kanalların net izlendiği bir site istiyorum da.
  • ülkemizde legal olarak tivibu ve turkcell tv plus olarak hizmet vermektedir. bunun dışında yasal olmayan bir çok örneği mevcuttur. özellikle turkflix isimli servis sağlayıcı hizmeti satarken her sorunuza cevap verir, ancak sorun halinde kendilerine ulaşmak mümkün değildir.
  • su an eve geldim, göztepe macini actim ki, bende de gitmis. 1.5 senedir bir kez takilmayan sistem, kökten cöktü. titanic batti mi bilmem ama tanidiklarin söyledikleri; tedbir amacli bu zamana kadar kullanilan saglayicilarin da degistirilecegi yönünde.

hergün bu basliga girdi yapin da bilelim, kimde var, kimde yok yayin?

tanim: internet üzerinde tv izleme seysi.
  • iki gündür açılmayan iptvim bugün hizmete girdi, konya göztepe maçının ilk yarısını 0 sorunla izledim sonra sıkılıp kapattım :) mutlu muyum, tabiki de
  • usa kanalları dışında kalan 7000 kanal da geri geldi galiba xtream codes platformundan taşındılar, hatta kanal geçişleri eskisinden de hızlanmış gibi.

benim maçla pek işim olmaz usa kanalları geri gelmeli.
  • işlerin iyiden iyiye ciddiye bindiğini düşündürtmüştür.

http://www.gelecekteknolojisi.com/…asyonu-h543.html
  • eşim maçların bir kısmını izlebildiğini iddia ediyorken, ben izleyeceğimde birkaç gündür hiçbir kanalı açmıyor. dünya genelinde sistem blokeymiş, yeniden açılacak iddiaları mevcut. üzdü.
  • avrupada inanılmaz büyük bir operasyon yapıldı iptv olayına. savaş baltaları çıktı.

bu da demek oluyor ki, aniden görüntü giderse satın aldığınız yeri aramak sorunu çözmeyecek, olaylar daha büyük.

tahminim 1-2 senelik ömrü kaldı. tadını çıkarın.
  • herseyin dijitallestigi ortanda iptv' gider, maypitv gelir. hicbir seye ömür bicilemez.

iptv'lere operasyon yapan adamlarla, kendi basligina yazilanlari sildirmeye calisan ossuruklu avukat arasinda fark yoktur.

beinsports, sky gibi firmalar tek seferlik baski yaptilar, bu oldu. senelerdir hakkini verelim, iyi sömürdük sistemi, sömürmeye de devam edecegiz, cünkü arz da var talep de. üstüne firmalarin bir bok ögrenmeye niyeti yok.