şükela:  tümü | bugün soru sor
  • digiturk ve d-smart spor kanallarını belirli bir ücret karşılığında iptv sistemi ile internet üzerinden hd ve donmasız olarak izlettiğini iddia eden kişilerin yaptığı iştir. çünkü %95'inin kaynağı kendisi değildir ve başkasından aldığı yayınları izlettirir.

fenerbahçe'nin şike davası öncesinde cccam ile bu kanallar rahatlıkla izlenebilirken, şike davası sonucunda digiturk önemli sayıda müşteri kaybedince bu sistemin kökünü kazımıştır ve cccam'a alternatif olarak iptv türemiştir.

kişisel araştırmalarım ve denemelerim göstermiştir ki, öyle google'da filan arayarak bulacağınız hiçbir satıcı güvenilir değildir. eğer spor kanalları hd kalitesi ile donmasız izlenmek isteniyorsa, uluorta reklam yapmayan ve sadece kendi çevresine hizmet veren satıcılar bulmak gerekir. benim bu konuda şansım yaver gitmemiştir.
  • sansli olan insalarda vardir bu konuda illaki dolandirici olanlar vardir ama olmayanlarda var arada sansi olacakmis insanin demekki
  • reserved
  • varsa duzgun kaynak yesillensin kutumuz
  • 100 kişi kapasiteli sisteme talep var diye 500 kişi doldurup yayını patlatmaya da verilen addır. tabii bunlar 3 temmuz öncesiydi.
  • cccam dönemini özleten, 50'den fazla yayına sahip değişik bir sistemdir. kiralanan server'ın ip adresi noip.com gibi adreslerle kamufle edilir. lig tv 1 sürekli takılıp geç yayın yaparken aynı anda diğer tüm kanallar cillop gibi çalışır.

alamadığınız hizmete verdiğiniz o parayı boşa harcadığınızı sayarsak, digiturk play üyesi olmak daha mantıklıdır.
  • türk kanalları için şu anda bunu layığıyla yapabilen yoktur. tavsiyem kendi sisteminizi bir şekilde kurun, 10-20 yakınınıza -artık kaç bağlantıyı kaldırıyorsa bu sistemler ki bunu asla bilemiyoruz aşırı istiflenmiş iptv ler yüzünden- bölün masrafları, inanın daha şerefli. bu sezon da digiturk play kullanıyorum. sezon bitimiyle kendi çevrem için bir şeyler düşüneceğim, belki para da kazanırım üstüne.
  • serveriptv net bir şekilde uzak durulması gereken bir yer. başınızı ağrıtmayın.
  • iptv iptv olalı böyle kalifiyelisini görmedi.

(bkz: dolandırıcılıkta mertebe atlamak)
    (bkz: hitlan)
  • fullhdiptv net
    ip tv satan internet sitesi kendileri çok çok iyi birisi. ve ciddi anlamda bein tv felan açtılar.
    satın almayı düşünüyorum. digitürk+dsmart+tivibunun toplamından daha fazla kanlları var. 2500 tane felan var. aklınıza gelebilecek tüm kanallar var. digitürk almaktansa bunu almanızı tavsiye ederim burda amacım kötülemek veya iyileştirmek değil bein in 69 tl olduğu ülkede 15 tl ye almak efsane bir şey yani 12 ay 180 ama peşin.
    beğenmediğim yanları hbo, mtv vede the cw kanalları yok. bende dizi manyağayımdır. yani sıkıntı olmadığını göstermek için sitelerinde bana 12 saat lik ücretsiz açtılar ve o ara fb maçı vardı donmadan full hd izledim. reklam yapmıyorum tavsiyedir sadece. gerisi senin bileceğin iş.