şükela:  tümü | bugün
  • iptv satan adam hırsızdır. digiturk'ün, tivibu'nun falan yayınlarını satarak para kazanır. e bir hırsızla muhattap oluyorsan dolandırılmayı göze alıyorsun demektir. koca koca şirketlerden para çalan adam senden mi çalmayacak?
  • çok komik başlık lan. adam, digitürk'ten çaldığını size satacağını iddia ediyor ve siz de bu çalıntı mal için para ödeyip, sonucunda babayı alıyorsunuz. sonra da gelip buraya, hala o adamları savunuyorsunuz "ama onlar ucuza yayın veriyor" diye. evet, ucuza yayın veriyor; digitürk size örneğin "100 lira ver şu şu kanalları izle" diyor ve siz gidip bu adamları buluyorsunuz, "ben sana 20 liraya izletirim abi" diyor ve sizin parayı alıp kayboluyor. yaptığınızın, hırsızın elindeki çalıntı malı almaya çalışırken dolandırılmak olduğunu söyleyince de, bize laf ediyorsunuz.

bana biri bununla, apple store'den çalındığı bilinen bir telefonu satın almaya çalışmak arasındaki farkı anlatabilir mi acaba dolandırılanlardan?
  • ben de yaşayıp gördüm bu dolandırıcılık yöntemini. google'a iptv yazdım. ilk çıkan sitelerden birinden 3 aylık bir paket aldım. 80 tl ödedim. 1 hafta izledim evde bu televizyonları. güzel gidiyordu. sonra bir anda "hesabınız engellenmiştir" deyip kestiler. şimdi kimseye ulaşamıyorum. "destek talebi" diye bir sistem kurmuşlar. dışarıdan bakınca güzel gibi duruyor. 10 gün boyunca destek talebinde bulundum ama sonunda bütün destek taleplerini silmişler :d

esasında önceden de burayı okumuştum. ancak "yaşayıp öğrenmek" daha güzel oluyor. dolayısıyla bu ip tv işinden, ben de, yukarıdaki arkadaşlar gibi, uzak durmanızı tavsiye ederim. ben 80 tl'yi "feda edilebilir" bir rakam olarak görüp denedim. olmamış. siz de deneyebilirsiniz :)

not: benim uzak durulmasını yaşayarak öğrendiğim siteler: hdiptv gen.tr ve webtvplay web.tr isimli siteler.
  • 2007 yılından beri dreambox , atlanta hd , son üç dört senedir iptv için aynı vatandaştan link almaktayım , şimdiye kadar sıkıntılı anlar olsa da dolandırıcılık noktasında bir sorun yaşamadığım durumdur.

illegalin dolandırıcılığı kavramı zaten kulağa saçma geliyor ama elimden gelirse yardımcı olurum arayan arkadaşlara
  • dijiturk e para vereceğime sokaga atarim diyenlerin umursamadigi dolandiricilik.

defalarca dijiturk uyeligi almis kapatmis biri olarak artik bu dallamalara para vermem.

yilda veririm 150 200 lira. mis gibi dsmartim da olur. ayrica dijiturk de karli havalarda takiliyor donuyor. sik kadar canak veriyorlar.

fiyatini arttiracakmis cok da sikime. iflas edermiş. anasinin amina kadar yolu var.
  • iptv dünya adlı platformdan uzak durun.

maç saatine kadar yayın olur ve maç başladığında yalan olursunuz. hiçbir şekilde cevap alamazsınız. 1 aylık alınca sıkıntı yok ama 6-12 aylık alırsanız parayı alıp yoğun servere şutlarlar sizi. o.ç ları.

buradan bu plaftromu öven ve şukela veren puştlar size ayrı laflar hazırladım.
  • nova iptv vardı siteyi kapatıp guek iptv yapmıslafrhepsinden uzak durun yayınlar falloş oldu donuyor hep 100mbs nette bile . paranızı sokağa atmayın profesyonel görünürler,burda olumlu yorum yazanlar da bu işin içinde
    bu ülkede yasal sağlayıcalar ne ki bu dolandırıcılar ne olsun
  • cccam dönemini özleten, 50'den fazla yayına sahip değişik bir sistemdir. kiralanan server'ın ip adresi noip.com gibi adreslerle kamufle edilir. lig tv 1 sürekli takılıp geç yayın yaparken aynı anda diğer tüm kanallar cillop gibi çalışır.

alamadığınız hizmete verdiğiniz o parayı boşa harcadığınızı sayarsak, digiturk play üyesi olmak daha mantıklıdır.
  • bu başlığı görünce ilk aklıma gelen kalite tv adlı bir sitedir.bir beşiktaş maçında alayım ve deneyeyim istedim.
    bunlarda sanal pos olmadığı için sonteklif sitesinin altyapısını kullanıyorlar.ıslem şu şekilde çalışıyor;
    beyefendilere ödeme yapıyorsun ve whatsapp numaralarından başlıyorsun,parasını ödediğin şifreli linkini dilenmeye,artık canları ne zaman lütfederse sana dönüyorlar ama minik bir sorun var,bu arkadaşlar almadığım kullanmadığın servis için sonteklif sitesinde ürünü aldım kullanıyorum diye onay vermeni istiyorlar para hesabına geçsin diye.burada uyandınız tabi ve vazgeçtiniz işlemden iade talebi var diye kanmayın,sonteklif sitesinin iade mantığı akıllara ziyan satıcının beyanını esas alıyor.satıcı iadeye onay vermez ise bir bardak su için.
    gidin periscope da izleyin, sağda solda link arayın ama kalite tv gibi oluşumlara asla kanmayın illegal iş yapan emek hırsızlığına soyunan bu kişilerin iyi birer insan oldukları asla aklınıza gelmesin aman deyim bulaşmayın kimseye de sebep olmayın.
  • hırsızlığa meyledenlerin hırsızlar tarafından dolandırılmasıdır. para ödemeden hizmet satın almak isteyenlere ve bunu onlara bir başkasının malını satarak sunanların da boynu altında kalsın.