şükela:  tümü | bugün soru sor
  • reklam amaçlı entryler de olacaktır muhtemelen ama gerçekten kullananlar bilgi verirse oldukça faydalı bir hizmet olur.

iptv kullanmaya nuhdiptv ile başladım, ilk elin günahı olmaz. ilk zamanlar kanal geçiş hızı ve yayın kalitesi oldukça iyiydi. 3-4 ay sonra izlenemez hale geldi, devamlı donmalar ve takılmalar oldu. bir kaç kez yayın komple gitti. 6 ay sonunda bıraktım. yalnız 1 senelik üyelik alan tanıdığım bu sorunun düzeldiğini söyledi. gene de kanalların çözünürlüğü nispeten düşük. ayrıca listedeki kanalların bir kısmı açılmıyordu. vod arşivi çok da iyi değil

arkasından iptvsatis.de den üyelik aldım, test yayını süperdi, çoğu kanal 1080p çözünürlükteydi, bu da 3-4 ay gibi bir sürede kanalların bir kısmını 720p'ye düşürdü. yok denecek kadar az donma, takılma ve yayın kesilmesi yaşadım. maçlarda takılma olmadı. kötü yanı muadillerine göre pahalı ve artık 6 aylık üyelik seçeneğini kaldırmış. vod film, dizi arşivi ortalama. yalnız çok geç açılıyor, yaklaşık 30sn kadar beklemek gerekebiliyor.

şimdi ise radarıma eriptv takıldı, eski üyeliğim bitmek üzere olduğu için bir 6 ay'da bunu deneyeceğim. test yayını oldukça iyiydi, vod film ve dizi arşivi diğer ikisine göre daha geniş. popüler dizilerin bütün sezonlarını eklemişler. fiyatı da şimdilik makul gibi. yalnız burada canımı sıkan bir durum var, domain adını sorguladığımda 26.10.2017'de alındığını ve 26.10.2018'de sona ereceğini gördüm. 1 senelik üyelik almayı düşünürken bu pek de iyi olmadı. gene de risk budur. gelişmeleri editlerim.

edit : zeng iptv'de karar kıldım, bir kaç aydır kullanıyorum. ttnet ile pek iyi anlaşamıyor ama superonline fiber ile oldukça iyi çalışıyor. kanal geçişleri iyi, vod arşivi geniş, yayın kalitesi iyi. dönem dönem server kaynaklı sıçışlar yaşıyorlar ama adamlar ilgili, henüz büyük bir problem yaşamadım. şu an bir sıkıntıları yok.