şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
294 entry daha
 • 10 gündür 2.4 plus cihazını kullandığım, marlboro üretimi sigara şeysi.
  günde bir ila bir buçuk paket kırmızı marlboro sigara içerken, 10 gün önce bunu kullanmaya başladım. bugüne kadar hiç normal sigara içmedim. şu anda günde 1 paket heets sienna tüketiyorum. bu arada canım her sigara çektiğinde içiyorum.

  10 gün önce kıbrıs seyahatinde aldım cihazı, 3 karton da heets aldım. şu anda tek sorun, kıbrıs'tan 130 tl'den aldığım bir karton heets, mersin'de 220 tl'den satılıyor.

  10 günlük yaşadığım değişim ise şu şekilde;
  nefes alırken sürekli hissettiğim ciğer hırlaması geçti, arkadaşlarım yüzüne renk geldi, bir değişiklik var sende diyor. el, ağız ve elbise kokusu çekmiyorum ki en önemlisi bu benim için.

  not: elinde fazladan heets sienna veya amber olan ve satmak isteyen varsa yeşillendirebilir.
 • yaklaşık 1 aydır kullandığım cihaz. kesinlikle normal sigara tüketemiyorum artık. bir kere denedim, ilk nefeste tiksindim, attım. kronik öksürüğüm geçti, sigara içenlerin kokusunu alıyorum ve gerçekten çok kötü kokuyormuş, artık o kötü kokuyu ben de alabiliyorum. sigara içilen bir yerde bulununca rahatsız oluyorum ve üstüme sinen kokular beni rahatsız ediyor.
  ilk haftalara göre bu sigarayı içme sayım da azaldı. ilk iki hafta çok fazla içtim çünkü sigara yoksunluğu çekiyordum ama şu an o da geçti. bu cihaz sayesinde tütünü tamamen bırakabilirsem editliycem ama şimdilik daha pahalı olan bu alışkanlığa bağımlılık kazanmışım gibi görünüyor.

  iradeniz güçlüyse hiç buna bulaşmadan direk sigarayı bırakın gitsin.

  edit: ankara’da cihazı ve kartuşları sözlük yazarı olan bir arkadaştan temin ediyorum.
3 entry daha