• derdi olmayan insan sigarası.
  • türkiye'ye resmi olarak girişiyle ilgili bilgisi olan varsa lütfen yeşillendirsin.
  • elimde bir adet sıfır 2.4 plus lacivert renk cihaz var fazladan. almak isteyen olursa verebilirim.
  • ukraynada heets paketi yaklasık olarak 7.5 tl ye satılan türün ürünü.
  • sigarasını bulmak zor olmasa iyi
    canım sigara içmek istemiyor pek
    hatta kendi bağımlılığını yaratıyor diyebilirim

edit : ukraynadan getirebilen olursa alırım buralarda epey pahalı çünkü
    ya da elinde olup da makul bir karla verecek olan varsa yeşillendirsin
  • elimde 1 haftalık az kullanılmış lacivert iqos, 2 karton yellow label heets bulunmaktadır. beni çok sarmadı. benim için sigaranın yerini tutmuyor, zararlı mararlı ben sigaradan daha çok keyif alıyorum. uygun fiyata bırakabilirim.
  • cihaz ve heets satan arkadaşlardan yardım bekliyorum
  • 10 gündür 2.4 plus cihazını kullandığım, marlboro üretimi sigara şeysi.
    günde bir ila bir buçuk paket kırmızı marlboro sigara içerken, 10 gün önce bunu kullanmaya başladım. bugüne kadar hiç normal sigara içmedim. şu anda günde 1 paket heets sienna tüketiyorum. bu arada canım her sigara çektiğinde içiyorum.

10 gün önce kıbrıs seyahatinde aldım cihazı, 3 karton da heets aldım. şu anda tek sorun, kıbrıs'tan 130 tl'den aldığım bir karton heets, mersin'de 220 tl'den satılıyor.

10 günlük yaşadığım değişim ise şu şekilde;
    nefes alırken sürekli hissettiğim ciğer hırlaması geçti, arkadaşlarım yüzüne renk geldi, bir değişiklik var sende diyor. el, ağız ve elbise kokusu çekmiyorum ki en önemlisi bu benim için.

not: elinde fazladan heets sienna veya amber olan ve satmak isteyen varsa yeşillendirebilir.
  • yaklaşık 1 aydır kullandığım cihaz. kesinlikle normal sigara tüketemiyorum artık. bir kere denedim, ilk nefeste tiksindim, attım. kronik öksürüğüm geçti, sigara içenlerin kokusunu alıyorum ve gerçekten çok kötü kokuyormuş, artık o kötü kokuyu ben de alabiliyorum. sigara içilen bir yerde bulununca rahatsız oluyorum ve üstüme sinen kokular beni rahatsız ediyor.
    ilk haftalara göre bu sigarayı içme sayım da azaldı. ilk iki hafta çok fazla içtim çünkü sigara yoksunluğu çekiyordum ama şu an o da geçti. bu cihaz sayesinde tütünü tamamen bırakabilirsem editliycem ama şimdilik daha pahalı olan bu alışkanlığa bağımlılık kazanmışım gibi görünüyor.

iradeniz güçlüyse hiç buna bulaşmadan direk sigarayı bırakın gitsin.
  • 33 yıldır sigara içen birisi olarak yaklaşık 1 ay önce buna başladım. bence iyi. daha rahat hissediyorum. bol bol var. bu hafta ukraynaya gidiyorum 10-12 karton getirecem. isteyen yazabilir.
hesabın var mı? giriş yap