şükela:  tümü | bugün
  • philip morris tarafından sigaraya alternatif üretilen ısıtılarak duman vermesini sağlayan iqos serisinin 3.sü. 15 kasımda tüm dünyada satışa çıktı. tasarım olarak ciddi anlamda yenilenmiş, diğer artı yönlerini bilmiyorum. incelemek isteyen

baksın
  • geçen berlin iqos mağazın da gördüğüm, iqos un son versiyonu. gold versiyonuna bayıldım, gerçekten çok elit duruyor ama 120€ olduğu için alamadım tabi. oradaki görevlinin anlattığına göre daha hızlı şarj oluyormuş bide mıknatıslı sistemi varmış
  • geldiği an almazsam adam diilim.
  • ercan havalimanı duty free mağazasında satışa 17 aralık 2018’de başlanacak cihazdır. girne merkezde multi için 600tl, 3 için 700tl istenmektedir.
  • burgas galleria alışveriş merkezinde bulunan standından az önce satın aldığım cihazdır. kullandıktan sonra yorumlarımı yazarım.

edit: 1 aydır kullanıyorum. tasarımı şık ve kullanışlı. şarj süresi 1.5 gün civarında. günlük yarım paket sigara tüketen biri çok rahat 2 gün idare edecektir. temizliği aşırı kolay. içinden temizleme aparatları çıkıyor ancak kulak pamuğumsu o şeyleri çok çabuk tükettim. fevkaladenin fevkinde bir ürün.
  • çok yakışıklı iqos. isteyen varsa yeşillendirebilir.
  • uygun fiyata isteyenler yesillendirebilir.
  • uygun fiyata olacaksa istediğimdir.

ama tam olarak nedir, ne işe yarar bilmiyorum. sharp'ın cep telefonuna benzettim isminden. fiyatı uygunsa alayım.
  • satılık 2 adet iqos 3 için bakınmaktayım.

multi ile normali arasında ki farkı nedir?