şükela:  tümü | bugün
  • bir arabaya 1 adet travesti, 1 adet lezbiyen, 1 adet gay ile heteroseksüel 1 kadın ve 1 erkek bireyi (totalde 5 kişi) birbirlerine karşı etkileşim sağlamayacakları şekilde nasıl oturtabiliriz?

not: biri şoför mahalline, biri şoförün yanındaki tekli koltuğa ve 3 kişi de arkaya oturacak!
  • ön koltuk heteroseksüel erkek ve lezbiyen için. arka koltuğa sırasıyla gay, hetero kadın ve travesti oturursa sıkıntı çıkmaz. en azından öyle umuyorum. hayır yol uzarsa her türlü si.iş dönecektir ona şüphe yok.

edit: ön koltuktaki hetero erkek şoför koltuğunda arkadaşlar. istese de lezbiyene çahamaz yani bazı arkadaşların bana söylediği gibi.
  • asıl soru bu aracın gerçekten nereye gittiğidir.
  • ilk çevirmede polis tarafından çevrilecek ve ' siz ne ayaksınız amk?' sorusuna maruz kalacak gruptur.

sıralamaya gelicek olursak şöför koltuğuna erkek bireyi, yan koltuğa da gay arkadaşı oturalım ama gay arkadaş yolda şöföre sakso çekme gibi bir girişimde bulunma ihtimaline karşı ortada ki vites koluna da travesti arkadaşı oturtalım. travesti vites kolunu yedikten sonra arka tarafı dizginleyeceğini ve araç içinde huzuru sağlayabileceğini düşünüyorum.
  • travesti'nin erkekten mi kadin, kadindan mi erkek olduguna gore cevabi degisebilecek olan soru.
  • yok arkadaş uğraşıyorum bir türlü yerleştiremedim. ya travesti gay olana sulanıyor ya lezbiyen hetero kadına sarkıyor. tam oldu derken hetero erkeğe sağlı sollu girişiyorlar.
  • mantığınızı sikeyim. her gün onlarca hetero-homo insan otobüslere biniyor, belediye otobüslerinde her gün orgy mi dönüyor? istedikleri gibi otursunlar kimse birbirinden etkilenmek zorunda değil. gay bir erkekle hetero bir erkek cinsel çekim olmadan arkadaş olabilir ya da diğer her türlü kombinasyon da buna dahil.
  • cevap, araba sense8 setine gidiyor.
  • heteroseksüel erkeği direksiyona geçirdiğinizde o iş çözülür, diğerleri zararsız zaten.