şükela:  tümü | bugün
 • bugün gerçekleşen, içimin yağlarını eriten olay.

  not: youtube video yu kaldırmış, yabancı basın sitelerinden biraz sansürlü versiyonu izlenebilir. örn independent

  not2:sansürsüz video
 • her insanın doğuştan en temel hakkı olan adil yargilamadan yoksun bırakılması olayiasdfgjsdfjkf şaka lan uçurumdan sonra tarayarak check etmeleri olaya ayrı bir soluk getirmiştir.
 • (bkz: çok da iyi oldu çok da güzel oldu)

  edit: hemen duyar kasan arkadaşlar damlamış tabii. kardeş sen git bu duyarını sadece alevi olduğu için kafası kesilip direklere asılan insanların ailelerine anlat. 9 yaşındaki kızına tecavüz edilen ailelere söyle. seks kölesi olarak kullanılan ezidi kızların ailesine anlat.

  yakaladıkları her ışidçiyi böyle öldürüp videolarını yayınlarlarsa o zaman ışidden kopma başlar. ışid bu sayede önce psikolojik olarak savaşı kazandı. şimdi yeteri kadar duyar kastıysanız başka başlıklara lütfen.
 • insan sıkıntılı yaratık
 • caniliktir nokta. içinin yağı eriyen varsa içini sikeyim.
 • kafa kesenleri uçurumdan atıyorlar. cümle bile bir garip. kafa kesmek, uçurumdan atmak.. ortadoğu gün geçtikçe boka bulanıyor
 • savaşın insanları nası canavarlaştırdığının bi başka kanıtı. içimin yağları falan erimedi. üzüldüm, izleyemedim.
 • uçurum dediği 15 metre aq. clickbait shit.
 • önemli not: kesinlikle tasvip etmediğim işkence yöntemi. bu insanlar canilik yapıyor, işkence ediyorlar. kime yapıldığı suçu hafifletmez! caniliğe prim vermeyin. iyi olmuş yazmayın. insanlık suçu işliyorsunuz.

  lakin bünyemde yarattığı etkiye gelirsem, aslında üzülmem gerektiğini biliyorum, sonuçta eziyet var, ne olursa olsun kabul görmemeli böyle bir şey. ama vicdanım, kalbim üzülmüyor. beynim üzül derken kalbim tam anlamıyla üzülemiyor. bu caniler de fırsatını bulsa karşıdaki askerlere aynısını yapacaktı. herkes biliyor bunu. sanırım bu sebepten dolayı vicdanım üzülmüyor. ama bu demek değildir ki tasvip ediyorum, içimin yağları eriyor. sadece bu eziyete uğrayanlar başka insanlar olsaydı muhtemelen beni derinden sarsacak ve psikolojimi bozacaktı. ışid gibi bir cani örgütün üyesi olunca sadece tepkisiz kaldım. ufak bir mutsuzluk ve ürpertiyle izledim.
 • atatürk yaşasa onların derisini yüzerdi diyen arkadaşa ithafen edit: konuşmasını mantık çerçevesine oturtamayıp sadece nefretle bağırıp çağıran, iki lafından biri hakaret olan birine cevap vermek yaptığım büyük bir hataydı, bundan geri dönüyorum, özür dilerim.

  bana mustafa kemal atatürk'ün çanakkale savaşından sonra ölen anzak askerleri için söylediği şu sözleri hatırlatmış olaydır:

  “bu memleketin toprakları üzerinde kanlarını döken kahramanlar! burada bir dost vatanın toprağındasınız. huzur ve sükûn içinde uyuyunuz. sizler, mehmetçiklerle yanyana, koyun koyunasınız. uzak diyarlardan evlâtlarını harbe gönderen analar! gözyaşlarınızı dindiriniz. evlâtlarınız bizim bağrımızdadır. huzur içindedirler ve huzur içinde rahat uyuyacaklardır. onlar, bu toprakta canlarını verdikten sonra, artık bizim evlâtlarımız olmuşlardır.”