şükela:  tümü | bugün
 • sözlükte halen başlığının açılmamış olması ilginç. evet gençler, bir de bunlar var ülkemizde. yani sokakta arapça konuşarak bağıranların bir kısmı da ıraklı. bunlar suriyelilerden biraz farklı. medeniyet çerçevesinde bir tık daha iyiler. büyük bir kısmı ingilizce biliyor. bazıları da abd ve kanada'ya gitmek için vize bekliyorlar. umarım hepsi siktirolup giderler.
 • birleşmiş milletler : türkiye'ye 100 bin mülteci gelebilir demiş. bu sayının 1 milyona kadar çıkabileceği söyleniyor. ancak çeşitli bölgelerde sığınma yerleri yaptıkları için, ilk etapta 100 bini siz alın diyorlar.

  bu işin türkçesi şu : arapları size öteleyelim, musul kürtlere kalsın.

  suriye'deki taktiğin aynısı.
 • türkiye'nin işgali planının bir parçalarıdır. diğer bütün leş ülke sığınmacıları ile birlikte. topla tüfekle olmadı, dinle, mülteciyle olacak. bugünün mültecisi yarının türkiye vatandaşı. bu üreme hızlarıyla da olur mu sana gelecekte en az 10 milyon, suriyeli, ıraklı, afganlıların başını çektiği yobaz, cahil, barbar topluluklar. hadi bakalım yaşayın kardeş kardeş!!
 • insanlığıyla meşhur batı(!) alsın bunları ve bizleri de kerizlemekten vazgeçsin.
 • gelecekte ülkenin anasını sikecek gürühlardan.malumların ülkeye doldurduğu be cennet vatanı orta doğu ülkelerine çevirecek yaratık arap sürüsü.

  aşağıdaki örnekler son bir kaç ayda sadece ''samsun'' ilinde ortaya çıkmış haberler..gerisini siz düşünün.

  http://www.trthaber.com/…onu-21-gozalti-279401.html ( 28 ekim 2016, samsun'da deaş operasyonunda 21 ıraklı göz altına alındı)

  http://www.sabah.com.tr/…erasyonu-12-zanli-adliyede (6 şubat 2017, samsun'da deaş operasyonunda ırak uyruklu 12 kişi göz altına alınıp adliyeye sevk edildi)

  http://www.haberler.com/…-9-gozalti-9371782-haberi/ (14 mart 2017, samsun 'da 9 ıraklı deaş operasyonunda göz altına alındı)

  http://www.cnnturk.com/…a-deas-operasyonu-4-gozalti (22 mart 2017 , samsun'da deaş operasyonun 4 ıraklı göz altına alındı)

  http://www.meydannet.com/…yonu-2-gozalti-40400.html (22 şubat 2017,samsun'da deaş operasyonunda 2 ıraklı göz altına alındı)