şükela:  tümü | bugün
  • biliyorum kötü bir başlık oldu ama idare edinsözlük halkı. her fırsatta birbirlerine horoz gibi efelenen ultra süper koyu dindar bu iki müslüman ülke nerede? neden başka dinden siyonist israil'e kağıttan bir uçak bile kaldırmazlar,neden bir sapan taşı bile fırlatmazlar. haftada bir kere birbirinizi yakıp yıkmakla tehdit ediyorsunuz buyrun ortak düşman iki taraftan girin. efendim? ne buyurdunuz duyamıyorum?!?
  • yahu adamlar salaklar mi? neden ugrassinlar? neden ve nasil saldirsinlar? araplardan bahsediyoruz, kendi halki icin bir bok yapamamis, yapmayacak olan halk kalkip da gazze’ye mi yardim edecekler?

her seyden ote, adamlar aptal degiller. bir avuc insan icin abd ve israil gibi iki buyuk otoriteyi, iki buyuk devleti karsisina alamayacak kadar korkaklar. turkler abd’ye rest ceker, ulkesinde yas ilan eder, sokakta protesto eder. neden?

cahillique.
  • israil'in başına siyonist eklemezse ölecek hastalığından muzdarip bir arkadaşın açtığı başlık.

şu hastalığınıza bir çare bulun önce.

kaç tane israil var dünya üzerinde ? sanki 5-6 tane israil varmış da, özellikle bir tanesini belirtir gibi “siyonist” ekleyip durmayın.

israil işte, basbayağı israil !

(bkz: iran ve s. arabistan'ın israil’e saldırmama nedeni)

bak böyle açaydın ya başlığı. kıraathanede arkadaşına soru sorarmış gibi olmuş.
  • (bkz: hiç güleceğim yoktu)

daha 6 ay önce amerika ile üç yüz (300) milyar dolarlık silah anlaşması yapan suudiler'in israil'e saldırma olasılığı 0 değil -1000000 falandır muhtemelen.

suudiler bize savaş açar israil'e dalmaz.

neden? çünkü orospu çocukluğu bunu gerektirir.
  • (bkz: abd iran ile yaptigi anlasmayi fesh etti)
    (bkz: abd suudi arabistan ile bilmemkac milyar dolarlik silah anlasmasi imzaladi)
  • israil tarihin her döneminde arapları tokatlamıştır. israil gücüne güç katarak ilerlerken araplar hala yerinde saymakta. iran ise arap değildir. biz olaya ne kadar uzaksak onlarda o kadar uzak.