şükela:  tümü | bugün
  • kendi kategorisinde 2 defa (2013 ve 2014) dünya muay thai şampiyonu olan ve ileride adından çokça söz ettireceğe benzeyen yıldız milli takımı sporcusu.

dünya şampiyonluklarının yanı sıra şehir, bölge ve ülke genelinde şampiyonlukları ve dereceleri de bulunuyor.
  • tayland'da düzenlenen 2017 muay thai'dünya şampiyonasında 11 rakibini yenerek bir kez daha dünya şampiyonu olan hatay / samandağlı sporcu.

foto 1
    foto 2

çok büyük bir yıldız doğuyor ama kimsenin bundan haberi yok. gerekli destek verilirse dünya çapında bir isim olacak bu genç sporcu.

edit: bu genç kardeşimiz yerel bir salonda hocası cemal dağlıoğlu ve ekibiyle beraber yıllardır zor şartlarda çalışmalarını sürdürüyor ve her şampiyonluktan sonra yerel yöneticilerin makam daveti gibi şovlarıyla sadece bir teşekkür edilerek gönderiliyor. lütfen duyarlı olalım ve bu milli sporcuya sahip çıkalım.
  • hatay / samandağlı olması bilgisinin neden vurgulandığını anlayamadığım dünya şampiyonu milli sporcu.
  • hatay / samandağlı olması bilgisinin bilgi amaçlı verildiğini bilmeyen sözde sözlükçülerin sorguda bulunduğu dünya şampiyonu milli sporcu.

sözlükte birçok kişi için giydiği ayakkabı numarası, krampon markası, kullandığı araba, yemek yerken görüldüğü restoran... gibi saçma bilgiler verilirken birinin nereli olduğu bilgisinin verilmesini anlamlandıramayanlara diyecek pek bir şey yok aslında.

neyse, başarılar irem çapar...
  • hatay / samandağlı olduğu bilgisinin verilme amacının alevi bir arap olduğuna vurgu yapılmak olduğunu düşündüğüm milli sporcu... yoksa niye hatay ve samandağ kelimeleri gizli bakınızla vurgulansın?

ayrıca;

(bkz: kuntz 31/@oscar satriale)
  • evet hatay / samandağlı olan muay thai dünya şampiyonu genç sporcu. evet hataylı ve samandağlı beğenemedin mi lan hıyarto?

evet arap alevilerine mensup bir kardeşimizdir. dünya şampiyonası'nda şampiyon olarak türk bayrağını dalgalandırmıştır. ırkçılıkta yeni bir çığır açan oscar satriale nickli yazarımsı gibi kofti milliyetçilik yapmıyor ülkesine somut katkılar veriyor.

samandağlı dünya şampiyonu olan irem umarım bir gün yumruk ve tekmelerini arap alevilere düşman olan oscar satriale gibi ırkçılara atar.

bunu da okumakta fayda var. bizi stalklamaktan başka yaptığı bir şey olmayan bu yazar dün bu cevabı alınca şimdi gizli bkz diye ağlamaya başlamış. işte ağlatan cevap; (bkz: #70103194).

edit: neyse dünya şampiyonu irem'in samandağlı olduğunu söylemiş miydim? evet hataylı ve samandağlı.
  • hatay'ın samandağ ilçesinde yaşayan dünya şampiyonu bir sporcu kendisi. bir antakya'lı olarak kendisiyle gurur duydum. başarılarının devamını diliyorum genç ve şampiyon sporcu kardeşimizin.
  • (bkz: gizli bkz)
  • hatay - samandağ'ın başarılı gençlerinden biri. ben de bu şampiyonluklarını kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. bu spor türkiye'de çok ilgi görmeyen bir spor. buna rağmen dünya şampiyonu olmak ekstra bir tebriği gerektiriyor. büyük bir başarı.

(bkz: muay thai)