şükela:  tümü | bugün
 • albay dursun çiçek'in avukat kızı. babasının suçsuzluğuna inanıyor ve iddialı konuşuyor.

  http://www.odatv.com/…da-soru-isaretleri-0503101200
 • kendisi henüz avukat değildir. stajyer avukatların ağır ceza mahkemelerinde duruşmalara girmesi mümkün olmadığı için mahkemenin kapısında müvekkilini` : babasınısavunmaktadır.ıslak imza makinesi` denen zırvayla medyanın önüne geçmesi bana melih gökçek'in balon patlattığı basın açıklamasını hatırlattı. kriminal laboratuvarlarından herhangi birisine giden bir kişi hiçbir makinanın imza taklit edemeyeceğini rahatlıkla bilir, bu konuları azcık merak eden bir hukukçu haydi haydi bilir. hele ki jandarma'nın kriminal laboratuvar dahil bilinen tüm remi kurumlarca üstelik toplamda 7 kez onaylanmış bir imzaysa bu... üstelik çiçek, ilk ifadesinde orijinal imzasını kullanmayıp başka bir imza atmışken... tüm bunlar bir avukat stajyerinde kuşku uyandırmıyor, ama saçma salak bir makina acaip kuşkular uyandırıyor(!) elbette müvekkilin lehine olan her şey kullanılmak zorunda, ama bu kadar kör göze parmak şeyleri geçip basın karşısında savunarak kamuoyu baskısı oluşturmak o hep "hakimleri yönlendirmeye çalışıyorlar" dan başka neye hizmet edebilir? zira hakim de, böyle bir şeyin mümkün olmadığını biliyor (ki öyle bir makine mümkün olabilseydi ticaret hukuku çökerdi) , senin inandıramadığın mahkemeden çıkıp derdini basınla paylaşman bir meşruluk arayışı değilse başka ne ola ki?

  edit: genç arkadaşı kırmamak adına bazı şeylere gerek olmamasına...
 • melih gökçek'in oğlundansa albayım dursun çiçek'in kızını tercih ediyorum. yani kendisini. güzel. ayrıca itici değil. hem minibüsteki dursun çiçek görüntüsü de sıktı arkadaş.

  babasının, amirlerinin hazırladığı bir "plan" yüzünden hapse düştüğü argümanı var sanırım.

  böylelikle "ıslak imza makinesi" argümanı geride bırakılmış oluyor gibi..

  (bkz: http://haber.gazetevatan.com/…cikis/326154/1/gundem)

  (bkz: http://www.taraf.com.tr/…rine-karsi-itaatkardir.htm)
 • türkçesi iyi değil. cümlenin başını sonunu toplayamıyor. cümle düşüyor. belki bugün ntv'ye konuşurken heyecan yaptı. avukatın belagatli ve akıcı konuşabilmesi lazım. ama güzel kız.
 • babasının ıslak imza davası ile ilgili albay dursun çiçek vakası - kışladan hasdal'a adlı kitabı çıkmış.

  genç yaşta tecrübesiz bir şekilde babasının avukatlığını üstlenmiş. bugün televizyonda dinlediğim kadarıyla genel kurmay hakkında fazla söz etmek istemiyordu fakat kendilerini yalnız bırakması nedeniyle kırgın olduğu belliydi. ıslak imza davasında suçun sadece babasına yüklenmesi konusunda kesinlikle haklı. eğer irtica ile mücadele eylem planı gerçekse komutanlarından bağımsız böyle bir şey hazırlanması pek mantıklı değil.
 • orklara twitter'dan cevap yetiştirmeye çalışıyor. kırgın ama teslim olmadı canım benim...
 • bir avukata göre müthiş bir güzelliği var. bugüne kadar tanıdığım bütün avukat hanımların vasatın altında bir güzelliği vardı. bu fena.

  edit: yakından bakınca hiç de güzel değilmiş.
 • genc yasında babasının savunmasını üstlenmek zorunda kalmış guzeller guzeli meslektaşım.

  balyoz davasinda elinden geleni yapmaya çalışmış fakat ortada hukuk olmadıgı icin herhangi birşey yapabilmesine izin verilmemiştir. kendisi de tv tv gezip halk nezdinde aklamaya çalışmaktadır babasını.

  tüm yaşananlara rağmen babasını duygularını karıştırmadan mesleğini yapmaya çalışıyor gibi bir havası var ki gercekten ilginç.
 • hem çok güzel, hem çok zeki. dilinin kemiği olan, neyi ne zaman söylemesi gerektiğini bilen, ama heyecanını dizginlemeye çalışıyormuş gibi bir imaj çiziyor. kıpır kıpır.