1. dalında farklı ve ilginç işler yapmış bir babanın *, güzel sesli ve alımlı kızı. yakında babası gibi dilinizden utanmayın kampanyası adı altında poz vereceği düşünülmektedir.
  2. * sesli, güzel arkadaşım, 5 sene kendi grubumdan alamadığım performansı 5 ayda fazlasıyla yaşadığım eski grubumuzun vokali *,sahneye çıktığında herkesin dikkatini çekebilen bi vokal. *,herkese 'beraber aynı gruptaydık' diye övünerek anlattığım isimlerdendir * günün birinde yine birşeyler oluşturacak olursak çalışmak isteyeceğim tek vokaldir kendileri, sevgiler saygılar ona
  3. an itibariyle o ses türkiye yarışmasını dünya standartlarına azıcık olsun yaklaştırmayı başarmış, şu ana kadar dinlediğimiz en iyi yarışmacı. kendisine sadece hülya avşar'ın dönmüş olması gerçekten jüriyle ilgili bütün düşüncelerimi tekrar gözden geçirmeme sebep olmuştur. avşar kızı* gibi, ben de gerçekten inanamıyorum jürinin geri kalanının dönmemesine.
  4. sesinin ne kadar harikulade olduğunu sürekli çevremden duyduğum fakat dinlemenin sadece yarışma programını izlerken denk düştüğü nev-i şahsına münhasır insan. takındıkları tutumla jürinin akıl sağlığını cidden sorgulatmıştır bana da. ha birde irem demirci değil, irem derici
  5. hülya avşar bu işten ne anlar diyordum ama galiba sadece o anlıyormuş. bu kız bugüne kadar gösterilmiş en iyi performanslardan birini gösterdi. şarkıyı çok temiz okudu. hatasızdı ve keyif aldım dinlerken. şaşırdım diğerlerinin dönmemesine
  6. bir tanıdıklar zincirinin kuzeni olur kendisi. geçen duydum da o ses türkiye'ye çıkmış, başarılar kendisine. zamanı geldikçe çok daha fazla insan tanıyacak kendisini, demedi demeyin o kız yarışmanın sonuna kadar ilerler.
  7. performanslarıyla, yardırmak kelimesinin sözlük anlamıdır.

türkçe parçalar konusunda da fena iddialıdır. burhan çaçan'dan girebilir her an.
  8. bu hatunun bir gün yırtık dondan çıkarcasına ortalığı inleteceği daha lise yıllarından belliydi.

kendisinden zaten bir bankacı, sigortacı yahut ne bileyim bir pazarlamacı falan olmazdı. onu önünde evraklarla masa başında fazla mesai yaparken düşünemiyorum.

birkaç hafta önce onu televizyonda ilk defa gördüğümde nedense hiç şaşırmadım. bazı insanlar dünyaya belirli bir işi ve uğraşı mesken tutmak için gelirler. sıradanlıktan uzak, hafif uçarı ve özgün bir hayat yaşayacakları daha küçümen yıllarından bile maymun götü gibi belli olur bu tiplerin. işinde oynaşında bir fark bulunur. göze çarpar kolayca.

neyse, içindeki ayarsızı kaybetmesin yeter. gerisi gelir zaten.
  9. sesinin ve performansının güzelliğini sadece hulusi derici'nin reklamlarından kamyon dolusu para kazanan müzik duayeni hülya avşar'ın farkettiği kız. bir türkiye gerçeği...
  10. başarısında babasının ne kadar etkisi olduğunu merak ettiğim şarkıcı
    (bkz: hulusi derici)

edit: hülya avşar yıllar önce hulusi derici sayesinde tonlarca para kazanmıştır. evet belki bileğinin hakkıyla o noktaya gelmiştir. ama bu durum hülya avşar'ın irem dericiyi daha önceden tanıdığı gerçeğini ve onla olan ilişkisini değiştirmemektedir

edit2 : programın sponsorlarından biri olan pizza hut'un reklam işlerini de hulusi derici'nin yaptığını biliyor muydunuz?

irem derici hakkında bilgi verin