• dalında farklı ve ilginç işler yapmış bir babanın *, güzel sesli ve alımlı kızı. yakında babası gibi dilinizden utanmayın kampanyası adı altında poz vereceği düşünülmektedir.
  • * sesli, güzel arkadaşım, 5 sene kendi grubumdan alamadığım performansı 5 ayda fazlasıyla yaşadığım eski grubumuzun vokali *,sahneye çıktığında herkesin dikkatini çekebilen bi vokal. *,herkese 'beraber aynı gruptaydık' diye övünerek anlattığım isimlerdendir * günün birinde yine birşeyler oluşturacak olursak çalışmak isteyeceğim tek vokaldir kendileri, sevgiler saygılar ona
  • an itibariyle o ses türkiye yarışmasını dünya standartlarına azıcık olsun yaklaştırmayı başarmış, şu ana kadar dinlediğimiz en iyi yarışmacı. kendisine sadece hülya avşar'ın dönmüş olması gerçekten jüriyle ilgili bütün düşüncelerimi tekrar gözden geçirmeme sebep olmuştur. avşar kızı* gibi, ben de gerçekten inanamıyorum jürinin geri kalanının dönmemesine.
  • hülya avşar bu işten ne anlar diyordum ama galiba sadece o anlıyormuş. bu kız bugüne kadar gösterilmiş en iyi performanslardan birini gösterdi. şarkıyı çok temiz okudu. hatasızdı ve keyif aldım dinlerken. şaşırdım diğerlerinin dönmemesine
  • bir tanıdıklar zincirinin kuzeni olur kendisi. geçen duydum da o ses türkiye'ye çıkmış, başarılar kendisine. zamanı geldikçe çok daha fazla insan tanıyacak kendisini, demedi demeyin o kız yarışmanın sonuna kadar ilerler.
  • sesinin ve performansının güzelliğini sadece hulusi derici'nin reklamlarından kamyon dolusu para kazanan müzik duayeni hülya avşar'ın farkettiği kız. bir türkiye gerçeği...
  • başarısında babasının ne kadar etkisi olduğunu merak ettiğim şarkıcı
    (bkz: hulusi derici)

edit: hülya avşar yıllar önce hulusi derici sayesinde tonlarca para kazanmıştır. evet belki bileğinin hakkıyla o noktaya gelmiştir. ama bu durum hülya avşar'ın irem dericiyi daha önceden tanıdığı gerçeğini ve onla olan ilişkisini değiştirmemektedir

edit2 : programın sponsorlarından biri olan pizza hut'un reklam işlerini de hulusi derici'nin yaptığını biliyor muydunuz?
  • sesi kusursuzdu bu akşam. anasından mı babasından mı bilmem ama oradaki jurinin en az ikisinden daha iyi sese sahip..
  • sıla gençoğlu ve gözde kansu karışımı bir görünüşe sahip kadın. oldukça hoş ve sesi de gayet iyi. değişik bir havası var.
  • babası hulusi derici diye bence sokağa da çıkmamalı. ne kompleksli insanlar var dünyada. sesi de performansı da bana gayet iyi geldi. tabii eğer babası bir reklamıclık numarasıyla bizi kandırmadıysa!!!1!1

şaka lan şaka. bunu da ciddiye alırsınız şimdi.
hesabın var mı? giriş yap