• dünyanın en evli insanı.
  • -şarkıdaki sesle konuşma sesi bu kadar mı farklı olur ?

dediğim kadın.
  • kafamı soksam girecek azına,birde uslubu var ki lan lunn ... görmneden dinlenilesi .....
  • yapmacık, samimiyetsiz ve yalaka sanatçılardan ne kadar bıktığımızı gösteren kişidir. alışmadık tabi biz; kendi gibi olan insanlara, çıksın programa hiç olmadığı biri gibi davransın istiyoruz ki kendi gibi davranınca şaşırıyoruz.

dobra, olduğu gibi görünen delinin birisidir kendileri, osuruktan nemalanmaya çalışanlara duyurulur;

siz öncelikle; akil adamım berhudar olun diye suratınıza bakıp, kalça tokatlayan (ki bence tokatlamamış direk dehlemiş), osmanlıca kelimelerle ahkam kesip, sahne arkasında bilimum herkese eziyet çektirip küfürler yağdıran, durup dururken başkalarının özel hayatları hakkında mikrofonlarda ahkam kesen, sırf başkası iş yapmasın diye fiyatını yarı fiyata düşüren gibi milyonlarca sahtekardan korkun..

bu deliden size zarar gelmez, dinleyin belki feyz alırsınız...
  • 4. köprünün ağzının iki tarafına yapılacağı söylenen kadındır. güldüğün zaman ağzını o kadar açabilmektedir ki sanırsınız avını çiğnemeden yutacaktır.
  • az kibar olsa tiki dersiniz az kaba olsa kezban;ekşi sözlük her boku eleştiren tim iş başında.

dobra bir kadındır çok da komik. hep böyle kalsın.
  • tanıdıkça sevilen sanatçıdır.
  • şahan sayesinde ilk defa tanıdığım kadın. bu yönden şahan gökbakar'a çok şey borçludur. ben tanıdım diye değil tabii ki de:) ama şöhretini o vidyo ile yakalamıştır bence.. ya da başarılı bir reklam kampanyası yürütmüşlerdir beraber bilemem..
  • her boku eleştirme timi tarafından bugün kurban seçilmiş kadın. kafa kadın, oh mis gibi muhabbet eder, sahte , şımarık ve aptallıkla karışık combo bir menü sunmadığı için beğenilmemek onun için hiç sorun olmaz sanırım. böyle kadınla oturur konuşursun, dertleşirsin, içersin, derdini anlatırsın, sevincini paylaşırsın, kavga edersin vs. güzel dost olur öyle bakarım çünkü evli :)
  • bu kadının bu kadar ünlü olması beni şoke ediyor.bunlara mı kaldı tr?
    bır şarkı söyledi o da gerçek sesinden yüzbin kat ince farklı.tavırlar desen bok gibi.yok kaldıramadım bunu
hesabın var mı? giriş yap