• burnundan 7 kilo aldırmak suretiyle yüzüne biraz da olsa bakılabilir ezik ve çirkin bir safinaz'dan bahsediyoruz, takmamak lazım çok. kıps ;)
  • ikinci bir demet akalın vakası. aynı ego,aynı davranış bozukluğu bu kadında da görülüyor.
    kabahat üniversitelilerde ne diye ödül verirsiniz bunlara?
  • tek yaptıkları iş törene gelme karşılığında bir takım sanatçılara ödül verme törenleri düzenlemek olan gerizekalı üniversite kulüplerine az bile söylediği tweet'tir. bilim üretin, bir araştırma yapın kim ne yapsın zottirik üniversitesi düttürük kulübü yılın en iyi tv spor programı,haber programı, pop sanatçısı ödülünüzü?bir de bunlar tarkan, sezen aksu vb. gibi ağır toplara vermez bu ödülleri çünkü gelmeyecekleri bellidir dolayısıyla bu aralar böyle bir ödül almak aslında sıradan olmayı kabullenmeye eşdeğer.
  • 'pff slk msnz yha ne ödlü' diyen bir kezban görüyoruz burada. bu kadını seven sayan arkadaşlarım var, üzülüyor ve utanıyorum onların adına.
  • biçimsel açıdan saçma olsa da, içeriği haksız değildir.

kadın 2.5 yıldır bu işi yaptığını ve "en iyi çıkış yapan" ödülünün kendisine verilmesinin saçma olduğunu söylemiş.

bunu haksız bulamayız ki.
  • burnundan kurtulmak icin duvara kafa atmak suretiyle burnunu kirip ailesini estetik ameliyatina ikna etmis bir beyinden cikmistir. bu yuzden cok da umursanmamalidir.

kompleks bazi insanlarda genetik mirastir. kendisine de cocuklugunda burnuyla gelip yerlesmis oradan beynine sirayet etmistir.
    tahminim 5. ameliyattan sonra burnu duzelir de rahatlar, lakin henuz beyin nakli olmadigi icin o kompleksle bir omur yasamaya mahkum kendisi.
  • dün boktun bugün koktun dedirten tweettir
  • daha iyi çıkış yapan var mı? yok
    üniversiteler ödülleri sadece gelenlere mi verir? evet

bu kız doğru bir tespiti dobraca söyleyince suçlu olmuyor. size ben sizinle varım, beni siz bu noktaya getirdiniz deyip hayran mektuplarını şöminede veya tuvalette kullanan sahtekarlar lazım.

let the linç begin.
  • her linçte yeni bir insan tanıyoruz. bu hafta bir linç bir insan'ın konuğu kendisidir. irem derici'ye baktım. düğün şarkıları yapan, samimi birine benziyor. çok yüklenmeyelim.
hesabın var mı? giriş yap