şükela:  tümü | bugün
  • muhteşem yüzyılda, clara rolünde izlediğimiz ankaralı güzel oyuncu.
  • derin düşüncelere sevk eden oyuncu. muhteşem yüzyılda ne harika yarattı lan bu. ben iki kere baktığını üç kere ah dört kere de uh dediğini duydum. vandırful. absulutli. ambılivıbıl.
  • kurtlar vadisinde oynayan güz.

daha önce pek çok kişi güzel olduğunu yazmış. ben çok güzel bulduğum için bu duruma üzüldüm.

twitter'de hayranlarına "tatlım" diyor. öyle yani, bu kendime bir not aslında. twitter hesabı açmanın zamanı gelmiş.
  • sanırsam lana del rey'in türkiye şubesi olan kişi.
  • güneşin kızları'nda arzı endam eden ve görünüşe göre roberto carlos bacaklarına sahip olan güzel kız.
  • güneşin kızları'nda oynayan en güzel kız. o kadar güzel, tatlı ve sempatik ki eve al süs eşyası yap, öyle bişey yani. kötü kız rolünü de iyi beceriyor. maaşallah diyelim.
  • inanılmaz bir lana del rey havası olan güzellik. o yeşil gözlere maaşallah diyor ve çekiliyorum.
  • bugün başıma çok garip bir olay geldi hala nasıl bir tesadüf olduğunu düşünüyorum.
    bugün saat 4 civarı kızılayda okul harcımı yatırmak için atm de sıraya girmiştim okul harcım 205 lira olduğu için ona göre para ayarlamıştım, atm ye gittiğimde karşımda 240 lira ibaresi gördüm ve baya şaşırıp kendi kendime söylenmeye başladım bu sırada bir yandan da ceplerimi ,cüzdanımı falan kurcalayıp belki para çıkar umuduyla karıştırıyordum ama ne yazık ki 240 tl çıkmadı bunun üzerine atm den ayrıldım ve ziraat bankasının yolunu tuttum bir yandan avare avare düşünüyorum bir yandan da cebimde ki üç kuruş paranın peşindeler diye kendime kendime söyleniyordum o sırada bir adam (atm de arkamdaymış) arkamdan benim yanıma geldi ve ne kadar eksiğin var diye sordu bende hemen anlayınca çok teşekkür ederim gerçekten gerek yok gibi şeyler söylemeye başladım bunun üzerine beyefendi ısrar etti ve harcımı tamamladı.ve ben teşekkür edemeden oradan ayrıldı..bu beyefendi ise irem helvacıoğlunun babasıymış...gerçekten muhteşem bir baba..hala etkisindeyim..böyle insanların olması dünyada hala güzel şeyler olduğuna inandırıyor.
    güneşin kızları dizisinin sıkı takipçisiyim bu yüzden bu kadar tesadüf olmasına çok şaşırdım..
  • twitter hesabı hacklenen genç oyuncu. sanırım bunla da kalmamış hacker. arkadaşlarının telefon numaralarını falan bile yayınlıyor twitter'da.