şükela:  tümü | bugün
 • sözlükte başlığını açmak için uygun anı dört gözle beklerken galatasaray odeabank'ın elinden kaçırdığı haberleri gelen genç altyapı oyuncumuz, umit beslediğimiz guard.

  üzüldüm açıkçası. meltem yıldızhan'ın a takıma alıştırılacağı senede kendisini de yavaştan görmek isterdim, geçen sezon takımla idman yapıp kadroya alındıydı, aceba ekrem hoca mı yetersiz gördü yoksa o mu gitti bilemiyorum.

  bakalım.
 • az önce yakın çekimde aşık olduğum hanımefendi basketbolcu.
 • acaba burayı okuyacak mı ? ben yine de yazayım, insta'dan falan takip ettiğim kadarıyla.

  vizyon sıfır !

  neden mi.? basketbolu takip ederim. fenerbahçe taraftarıyım. bu hanım kızımız galatasaray'da oynuyor. şu an tatilde.

  irem'in yaşı 20-21. irem'in avrupada ki yaşitlari basketbolumu nasıl geliştiririm falan diye düşünüp yaz tatilinde bile çalısırken irem insta'ya daha fazla nasıl story atarım nasıl daha fazla foto atarim diye uğrasiyor.

  ne bilim bi basketbol sahasina gideyim şut calisayim, eksik özelliklerimi gelistireyim diye düşündüğünü, düşünmüyorum.

  tamam güzel kız vesselam ama turk kadin basketbolunda söz sahibi olabilecek bi karakter iken "ben daha çok tatil yapacam canım" havaları için çok erken.

  tülay teyzene selam.

  edit: 2 sene önce yazın yazdıklarımızı, bu yaz takımsız kalınca uyguluyor iremciğim. zararın neresinden dönersen kardır, bu yolun sonu botaş'tır.
 • özellikle futbol, hentbol, basketbol gibi, kadınlara ağır gelen sporlarda, avrupa standartlarında vasat üstü bir sporcu olabilmenin en ön şartı, ciddi kas oluşumu ve kas gücüdür. bu da ancak, rutin antrenmanların dışında belli programlar dahilinde güçlendirici antrenmanlarla mümkündür sanırım. yani bu sporları seçen hanım kızlarımızın, normalin üstünde bir kaslı yapısı olması gerekir. her şeyden önce, bu sporlara kafayı takan kızlarımızın, fiziki görünümlerinden taviz vermesi gerekir. bu tavizi veremeyen, fiziki görünümünden kaygı duyan hatun kişinin bu topa asla girmemesi gerekir. sanırım sayın irem naz topuz'daki olumsuz gelişimin kökeninde kendisindeki bu ruh hali yatıyor. fiziki görünümünden feragat edemiyor; öyle anlaşılıyor ki, edemeyecek de... yani basketbolu, yaşamındaki bir tür aksesuar olarak görüyor. seçim kendisinin, saygı duymak gerek!..